ЛАЗЕРНАЯ РЕЗКА з ЧПУ СТАМБУЛ, ЦЭНЫ НА ЛАЗЕРНАЯ РЕЗКА з ЧПУ

Lazer kesim

ЛАЗЕРНАЯ РЕЗКА з ЧПУ СТАМБУЛ, ЦЭНЫ НА ЛАЗЕРНАЯ РЕЗКА з ЧПУ

Cnc Lazer kesim sistemleri metal parçaları kesmek için uygun bir yöntemdir. Cnc Lazer kesim makineleri, Sac ve metal nesneleri kesmek için hızlı ve verimli bir yol sağlamaktadır.

Lazer makineleri kesimi, diğer kesme yöntemlerinin çoğundan daha temizdir ve kesimlerden sonrasında daha az çapak alma ve son işlem gerektirir. Bu, elbette kestiğiniz malzemelere bağlı olsa da, lazer kesim net ve doğru kesimler yapmaktadır. Cnc Lazer kesim sonrası çapak alma işlemine çoğu zaman ihtiyaç duyulmaması ile işçilik maliyetlerinden de tasarruf sağlanır.

кошты на лазерную рэзка ve maliyetleri, lazerin modeline, tipine ve gücüne bakılırsa büyük farklılıklar gösterir. Metal , sac plaka yada diğer kalın malzemeleri kesmeyi planlıyorsanız, yüksek bir watt lazer ihtiyacınız olacaktır. Bununla beraber, lazerin watt gücü ne kadar yüksek olursa, cnc lazer kesim makinesinin de fiyatı o denli yüksek olur. Maliyet ve ihtiyaçları dengelemek size kalmış.

1. Вам неабходна забяспечыць праграмнае і апаратнае забеспячэнне вашага камп'ютэра, чым вышэй магутнасць апрацоўкі вашага кампутара, гэта можа дапамагчы вашаму станку для лазернай рэзкі з ЧПУ працаваць хутчэй.

2. Giriş seviyesi lazer kesim üniteleri çoğu zaman sadece hafif gravür yada kesim için uygun olan çok zayıf lazerler içerir. Kalın yada sert bir malzemeyi kesmek için düşük güçlü bir lazer kullanmak, yüzeye zarar verebilir ve pahalı araç-gereç değişimi gerektirir. Bu durum size ileride ekstra maliyetler doğuracağından  yatırım öncesi cnc lazer makinelerini incelemeniz yerinde olacaktır.

3. Большасць пастаўшчыкоў станкоў для лазернай рэзкі прадаюць мадэлі розных памераў. Для рэзкі вялікіх аб'ектаў патрабуецца больш дарагая машына.

Lazer kesim
Лазерная рэзка

Cnc lazer kesim makinelerinin ebatları

  • 1000 мм х 2000 мм
  • 1250 мм х 2500 мм
  • 1500 мм х 3000 мм
  • 2000 mm x 3000 mm
  • 2000 mm x 6000 mm
  • 2500 mm x 8000 mm

gibi farklı ebatlarda olabilmektedir. Cnc lazer kesim makinelerinin kesme alanları standart ebat saclara göre planlanmıştır. Sac ya da metal malzemelerin standart üretim genişlikleri 1000 mm , 1200 mm , 1250 mm ,1500 mm ve 2000 mm dir.

Yüksek watt’lık bir lazer kesme makinesi satın almak daha çok işlem yapabilme kabiliyetinden ötürü daha verimli ve uygun maliyetli olabilir.

Neyi kesmeyi planladığınızı bilmiyorsanız yada çok çeşitli malzemeleri kesmek istiyorsanız, yüksek watt’lık bir cnc lazer en iyisidir. Bu lazer türü, nerede ise her şeyi kesip kazımaya kafi gelecek kadar güçlüdür ve ihtiyacınız olan esnekliği sağlar. Bununla beraber, yüksek watt’lı cnc lazer kesme makineleri çoğu zaman giriş seviyesi birimlerden çok daha pahalıdır. Bazı modeller için 10.000 ila 500.000 dolar aralığında bir ödeme yapabilirsiniz.

Özel tasarlanmış bir lazer kesim makinesi veya özel lazer kesim satın alırken bir çok firmadan fiyat teklifi isteyin
Özel tasarlanmış lazer kesim makineleri için fiyatlar büyük farklılıklar gösterir. Özel modelinizin maliyetini tahmin ederken dikkate almanız gereken şeyler watt, çalışma yüzeyi boyutu, lazer tipi ve ihtiyacınız olan diğer özelliklerdir. Genel olarak, watt ve çalışma yüzeyi ne kadar büyük olursa, fiyat o kadar büyük olur. Özel cnc lazer kesim makine modelinizin hangi özelliklere sahip olması gerektiğini araştırın ve ayrıntılı bir fiyat teklifi alın. Her ne kadar değişse de, cnc lazer kesim makinesi maliyeti yaklaşık 20.000 ila 500.000 $ arasındadır.

Fiber lazer kesim makineleri

Fiber lazerlerle lazerle kesme, çoğu üst düzey sanayi için daha enerji tasarruflu, doğru ve ekonomiktir. Fiber lazer makineleri, daha geleneksel CO2 lazerlerinden daha hassas kesimler yapar ve daha uzun kullanım ömrüne haizdir. Fiber lazerler geleneksel lazerlerden daha pahalıdır, sadece daha uzun ömürlüdür ve daha az bakım ve yedek parça gerektirir. Fiber lazerlerin maliyeti genellikle 25.000 ila 650.000 $ arasındadır.

Yeni Satılık cnc lazer kesim makinelerinin fiyatları çok yüksek olabilir. Cnc lazer kesim makinesini tek bir proje için kullanmayı planlıyorsanız veya bir projeyi karşılayabileceğinizden emin değilseniz, bir cnc lazer kesim hizmeti almayı veya cnc lazer kesme makinesi tesislerini kullanmayı düşünün.

Лазерная рэзка яСтамбул

Машыны для лазернай рэзкі могуць рэзаць многія металічныя матэрыялы з высокай дакладнасцю, такія як рэзанне сталі, рэзанне медных пласцін, рэзанне алюмініевых пласцін, рэзанне ліста з нержавеючай сталі, лазерная вуглавая рэзанне труб, лазерная кутняя рэзанне профілю з дапамогай машын для лазернай рэзкі ліставога металу ў нашым прадпрыемстве ў Стамбул. Лазерная рэзка з ЧПУ Машыны таксама выкарыстоўваюцца для рэзкі розных матэрыялаў, акрамя рухомых галовак і пласціны, якую мы называем кутняй або 3D рэзкай. Магчымая лазерная рэзанне многіх сталёвых або металічных матэрыялаў, напрыклад, Н-разрэз або бессварная рэзанне труб. У свеце lazer kesim makinesi pazarının 2017-2021 döneminde % 8,04’lük bir oranda büyüyeceğini tahmin ediyor.

памылка: Змест абаронены !!
belБеларуская мова