10 آگوست 27/200 قیمت ورق ذوزنقه ای رنگ شده

Metalçatı trapez sacı

قیمت ورق ذوزنقه ای رنگ آمیزی شده Ral 9002 27/200 عرض 1 متر

Dış mekan deneyimleriniz için قیمت ورق ذوزنقه ای , boyutları ve şekilleri üretiyoruz. Çeşitli pazarların ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli boyutlarda yapısal kirişler tedarik ediyoruz. Trapez çelik oranları genel olarak kafes kirişlerde her zaman önemli olmuştur.

Şerit trapez çelik boyutu, mevcut bir çatı türüdür ve hafif çatı çeliği, çatının daha yüzer görünmesini sağlayacaktır. Sonraki bölümlerde, şerit yamuk çelik olarak da bilinen hafif bir çatının ne olduğu ve nasıl göründüğü hakkında temel bir fikriniz olduğu varsayılacaktır.

Trapez çelik boyutları

قیمت ورق ذوزنقه ای ve boyutlarını biliyor musunuz? Çelik açılar ve yamuk ile ilgili her şey hakkında ek bilgi arıyorsanız doğru siteye geldiniz. İster teknik bir sözlüğe, ister hızlı bir hesaplamaya ihtiyacınız olsun, ister çelik çeşitlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyin, ihtiyacınız olan tüm bilgileri burada sunuyoruz.

trapez sac fiyatları,  Trapez oluşumları, formun ağırlığının bir iç takviye kafesi üzerine dağıtılmasıyla oluşturulur.

OLUKLU METAL ÇATI

OLUKLU METAL ÇATILI YAPILAR İÇİN LEVHA MONTAJ KILAVUZU, Çelik trapez saclar teknik bilgiler, Çeşitli bina uygulamaları için trapez saclar, çelik trapez sac özellikleri

İki paralel kenar ve iki paralel olmayan kenar bir yamuk şekli oluşturur. Dört kenarı olması bakımından bir dörtgendir, ancak iki paralel kenarın uzunlukları farklıdır. Bir yamuk şeklinin alanı, belirli ölçümlerine bağlı olarak değişir. Bir yamuk şeklinin alanını elde etmek için boyutları daha tanıdık terimlerle yeniden düzenleyin, ardından alanı hesaplamak için bir formül uygulayın.

Bir binanın dış kaplamasını oluşturan çelik şekiller, bazen agresif bir şekilde bir güç duygusu yayar. Trapez çelik formları, raylar ve diğer Trapez çelik ürünleri için çelik boyutları. Trapez çelik bu biçim ve özelliklere sahiptir. Ev inşaatı ihtiyaçlarınız için tüm belgeleri ve satın alma bilgilerini bu paketin bir parçası olarak ekledik. Trapez çelik ölçüleri, istatistikleri ve bilgileri arıyorsanız doğru yere geldiniz. Bir sonraki işinizde size yardımcı olmak için bu basit ama etkili formülleri oluşturduk.

Cepheler, çatı kaplama ve kaplama En çok yönlü profil trapez çeliktir. Düz çatı güverteleri ve bina kaplaması dahil olmak üzere çeşitli çelik uygulamalarında kullanılırlar. Trapez levhalar, uyarlanabilirlikleri nedeniyle lojistik merkezler, fabrikalar, depolar ve ahırlar gibi endüstriyel ve tarımsal yapılar için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Trapez çelik boyutları – standart profiller İnşaatta kullanılan trapez sacların kalitesi ve şekli belirli gereksinimlere tabidir. Tüm dünyada çeşitli boyut ve çeşitlerde yapılırlar. Trapez saclar için çelik standartları ilk olarak 1978’de Avrupa’da tanıtıldı. (DIN EN 10162). Gereksinimler şunlardır:

Binada, yamuk şekli en yaygın olanıdır. Yamuk, FT, AT veya ST gibi belirli bir yüksekliğe sahip dik açılı bir üçgenin kenarıdır. Rise = (L-1 trapez profil) / 2, yükselme uzunluğunu hesaplamak için bir formüldür.

metal trapez sac fiyatları
قیمت ورق ذوزنقه ای فلزی

Trapez Çatı Profili

Çelik profiller yapılırken dinamik hesaplamalar kullanılır. Çelik bağlantı mühendislik boyutlandırma. Çelik listeleri otomatik olarak oluşturulur.

Depolama veya perakende için bu prefabrik çelik yapıların yardımıyla kendi işinizi kurabilir ve büyütebilirsiniz. Envanterinizi, mağaza araçlarınızı ve daha fazlasını artırmak için çeşitli şekil ve boyutlarda ürünleriniz için en iyi çözümü seçebilirsiniz.

Çelik endüstrisindeki değişiklikler gibi, size çelik sektöründe en güncel, ilerici bilgiyi ve istisnai hizmeti sunmak için süreçlerimizi ve ürünlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. İster bilgisayar, ister tablet veya mobil cihaz kullanıyor olun, The Steel Price önemli, güvenilir verilere 7/24 erişiminizi garanti eder.

ضخامت ورق ذوزنقه ای رنگی میلی متر 0.45 میلی متر 0.50 میلی متر 0.60 میلی متر
وزن ورق ذوزنقه ای رنگی 1 متر مربع عرض خالص 4.34 کیلوگرم 4.80 کیلوگرم 5.76 کیلوگرم
ورق ذوزنقه ای رنگی قیمت TL/kg 15130 لیر بر کیلوگرم 15130 لیر بر کیلوگرم 15130 لیر بر کیلوگرم
قیمت ورق ذوزنقه ای رنگی TL/m2 %5 در قیمت زیر وجود ندارد (68.99 TL/mt) 72.62 TL/m2 87,14 TL/m2

قیمت ورق ذوزنقه ای رنگ شده Ral 9002 27/200 عرض 80 سانتی متر

ضخامت ورق ذوزنقه ای رنگ شده میلی متر 0.45 میلی متر 0.50 میلی متر 0.60 میلی متر
وزن ورق ذوزنقه ای 0.80 عرض 3.60 کیلوگرم 4.00 کیلوگرم 4.80 کیلوگرم
ورق ذوزنقه ای رنگ شده کیلوگرم قیمت لیر بر کیلوگرم 15130 لیر بر کیلوگرم 15130 لیر بر کیلوگرم 15130 لیر بر کیلوگرم
قیمت ورق ذوزنقه ای رنگ شده 0.8/متر مربع 57.50 لیر بر متر مربع 60.52 TL/m2 72.62 TL/m2

 

خطا: محتوا محافظت شده است!!
fa_IRفارسی