cnc lazer kesim fiyatları İstanbul

cnc lazer kesim fiyatları İstanbul

cnc lazer kesim fiyatları Istambul her daim güncel ve iyi fiyatlar ile gebze , dudullu ve ikitelli tesislerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Cnc Lazer kesim sistemleri metal parçaları kesmek için uygun bir yöntemdir.

Cnc Lazer kesim makineleri, Sac ve metal nesneleri kesmek için hızlı ve verimli bir yol sağlamaktadır.

Lazer makineleri kesimi, diğer kesme yöntemlerinin çoğundan daha temizdir ve kesimlerden sonrasında daha az çapak alma ve son işlem gerektirir.

Bu, elbette kestiğiniz malzemelere bağlı olsa da, lazer kesim net ve doğru kesimler yapmaktadır.

cnc lazer kesim fiyatları Istambul sonrası çapak alma işlemine çoğu zaman ihtiyaç duyulmaması ile işçilik maliyetlerinden de tasarruf sağlanır.

corte a laser de chapas metálicas
corte a laser de chapas metálicas

preços de corte a laser ve maliyetleri, lazerin modeline, tipine ve gücüne bakılırsa büyük farklılıklar gösterir.

Metal , sac plaka yada diğer kalın malzemeleri kesmeyi planlıyorsanız, yüksek bir watt lazer ihtiyacınız olacaktır.

Bununla beraber, lazerin watt gücü ne kadar yüksek olursa, cnc lazer kesim makinesinin de fiyatı o denli yüksek olur. Maliyet ve ihtiyaçları dengelemek size kalmış.

1. Bilgisayarınızın yazılımını ve donanımını temin etmeniz gerekir, bilgisayarınızın işlem kapasitesi ne kadar yüksek ise cnc lazer kesme makinenizin daha hızlı çalışmasına yardımcı olabilir.

2. Giriş seviyesi lazer kesim üniteleri çoğu zaman sadece hafif gravür yada kesim için uygun olan çok zayıf lazerler içerir.

Kalın yada sert bir malzemeyi kesmek için düşük güçlü bir lazer kullanmak, yüzeye zarar verebilir ve pahalı araç-gereç değişimi gerektirir.

Bu durum size ileride ekstra maliyetler doğuracağından  yatırım öncesi cnc lazer makinelerini incelemeniz yerinde olacaktır.

3. Lazer kesim makineleri tedarikçilerinin çoğu çeşitli boyutlarda modeller satmaktadır. Daha büyük nesneleri kesmek için daha pahalı bir makine gerekir.

Lazer kesim makinaları boyutları

Lazer kesim makineleri standart olarak

1200mm x 2500mm
1500mm x 3000mm
2000mm x 3000mm

podem ser de tamanhos diferentes. De acordo com as dimensões desta máquina de corte a laser, também são determinados os tamanhos das chapas de chapa que usaremos.

Dimensões padrão da placa de folha

1000mm x 2000mm
1200mm x 2400mm
1250mm x 2500mm
1500mm x 3000mm

erro: O conteúdo está protegido !!
pt_PTPortuguês