9 august 2021 Prețuri din oțel pentru acoperiș metalic

9 Ağustos 2021 Metal çatı Çelik Preturi

Metal çatı çelik Malzemeler, maliyet tasarrufu, hızlı kurulum süreleri ve çatınıza hızlı bir şekilde geri dönmek için mükemmel bir seçimdir. Metal çatı çelik malzemeleri, çatınız için dayanıklı, uzun ömürlü çözümdür. Metal çatı çelik sacı, hem beton kiremit hem de asfalt shingle’dan çok daha fazla fayda sağlar. Bu avantajlar arasında uzun ömür, dayanıklılık, enerji verimliliği ve şaşırtıcı estetik çekicilik sayılabilir.

80 cm genişlik Metal çatı çelik Fiyatı

Grosime tablă trapezoidală mm 0,45 mm 0,50 mm 0,60 mm
Greutate tablă trapezoidală 0,81 m2 Lățime 3,60 kg 4,00 kg 4,80 kg
Tabla trapezoidala kg Pret TL/kg Preț sub + 500 TL (15.000 TL/kg) 14.500 TL/kg 14.500 TL/kg
Tabla trapezoidala Metri patrati Pret TL/0,81 m2 %5 va fi mai mic decât prețul de mai jos (55,01 TL/m2) 58,00 TL/m2 69,60 TL/m2

100 cm genişlik Metal çatı Sacı Fiyatı

Grosime tablă trapezoidală mm 0,45 mm 0,50 mm 0,60 mm
Greutate tablă trapezoidală 0,81 m2 Lățime 4,32 kg 4,80 kg 5,76 kg
Tabla trapezoidala kg Pret TL/kg Următorul preț este cu 500 TL mai mult (15.000 TL/kg) 14.500 TL/kg 14.500 TL/kg
Tabla trapezoidala Metri patrati Pret TL/0,81 m2 %5 va fi mai mic decât prețul de mai jos (66,12 TL/m2) 69,60 TL/m2 83,52 TL/m2

în partea de jos a fiecărei pagini

– Contact pentru prețul final și starea stocului
– Prețurile noastre sunt valabile până la sfârșitul zilei.
– Este valabil cu condiția să fie în stoc.
– Are nevoie de confirmare.
– Este informativ, nu sfaturi de investiții. Nu poate fi niciodată partajat sau copiat.
– Celikfiyatlari.com își rezervă întotdeauna dreptul de a face modificări.

Metal çatı Sacı Malzemeler, metal çatı çelik sac

1.Renk: galvanizli, kırmızı yeşil mavi sarı beyaz

2.Malzeme: SGCC,SGHC,G550,DX51D

3.Sertifika:ISO9001-2000

4.Kalınlık:0.4-1mm

5.Genişlik:600 -1500 mm

Metal çatı Çelik Malzemeleri, Global Kaynaklarda ★ Metal çatı Çelik Malzemeleri üreticileri, üreticileri ve tedarikçileri tarafından sağlanır.

Metal çatı Çelik Malzemeleri, onu eviniz için mükemmel bir seçim haline getiren birçok özelliğe sahiptir: Yüksek Dayanıklılık, Zarif Tasarım, Modern Stil, Yangına Dayanıklı, Hafif, Çevre ve Enerji Dostu, Kurulumu Kolay ve Mükemmel Müşteri Hizmeti.

METAL ÇATI KAPLAMA
METAL ÇATI KAPLAMA

ASTM A 792 Çelik Metal Çatı Sayfası

Bu Metal Çatı Kaplama, çeşitli yapılara uygulanabilen kaliteli bir sistemdir. Garaj binaları, ev depolama binaları, atölyeler ve çok daha fazlası için harika!

Sektörün önde gelen ismi olarak, saygıdeğer kullanıcılarımıza geniş bir Metal çatı Çelik Malzemesi yelpazesi sunmakla ilgileniyoruz. Metal çatı Çelik Malzemelerimiz, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli çelik ürünlerle evinizin hava koşullarına dayanıklı ve sağlam olmasını sağlar.

Metal çatı çelik levhaları – çeşitli binalar için, Korozyona karşı metal çatı koruması, Dönmeye karşı yüksek direnç Metal çatı

1. Metal Çatı Kaplama Levhaları Yapı Malzemeleri

2. Kurulumu kolay

3. Yüksek mukavemet

4. Güzel görünüm

5. Kaliteli ve düşük fiyat

Metal çatı kaplama levhaları, metal çatı kaplama fiyatları, oluklu sac, metal çatı kaplama malzemeleri

Asya pazarları için kaliteli ve uygun fiyat ile metal çatı paneli

Metaller ayrıca, dış mekan uygulamaları için mükemmel olan ve aynı zamanda son derece dayanıklı olan hava koşullarına karşı daha dayanıklıdır.

Metal çatı Çelik Malzemelerinin Tanımı:

Metal Çatı, Metal çatı kaplama levhaları, Oluklu çelik levhalar, Galvanizli düz çelik levhaların lider üreticisi ve tedarikçisidir. Müşterilerimize IAS akreditasyonlarına sahip yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Şirket, Çatı Kaplama Levhaları, Galvanizli Çatı Kaplama Levhaları, Galvanizli Oluklu Levhalar, Ön Boyalı Galvanizli Çatı Kaplama Levhaları gibi performans odaklı ürünler sağladığı için memnun müşteri kitlesine sahiptir.

Metal çatı, çatı kaplama, duvar kaplama ve kaplama malzemesidir. Güçlü, hafif ve termal olarak verimlidir.

Satılık çıplak soğuk haddelenmiş bir kaplamada metal çatı kaplama çeliği. Oluklu, Batı Rib, R Panel, Düz Levha ve Rulo.

Ürün Adı: Metal Çatı Rulo Şekillendirme Makinesi Listesi: Rulo şekillendirme makinesinin bileşenleri Açıcı → Besleme ve Kılavuz → Rulo Şekillendirme İstasyonu → Boy Kesme → Hidrolik İstasyon → Bilgisayar Kontrolörü

Metal çatı sistemlerimiz, en zorlu iklimlere dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve kanıtlanmış bir hava koruması ve enerji verimliliği kombinasyonu sunar. Yeni bir yapıyı tamamlamak veya eski bir çatıyı değiştirmek için yardıma ihtiyacınız olsun, ihtiyaçlarınız ve bütçeniz için doğru çözümü önerebiliriz. Ama sadece bizim sözümüze güvenmeyin. Tüm ürünlerimiz, rüzgar yükselme direnci, yangın direnci ve enerji verimliliği için endüstri lideri garantilerimiz ve derecelendirmelerimizle desteklenmektedir.

țiglă metalică
țiglă metalică

Çatı ve duvar paneli için çelik sac

Ürün adı: galvanizli çelik levha, galvanizli çelik sac Ürün özellikleri: Galvanizli çelik levha, alt tabaka olarak soğuk haddelenmiş çelik levhadan yapılır ve sıcak daldırma galvanizleme işlemiyle üretilir. Ürün güçlü, dayanıklı, hava koşullarına dayanıklı ve korozyona dayanıklıdır ve hizmet ömrü uzundur.

eroare: Conținutul este protejat!!
ro_RORomână