PRETURI DECUTATE LASER

CNC-Laser-kesim

PRETURI DECUTATE LASER

Lazer kesim Fiyatları metal parçaları kesmek için en çok tercih edilen yöntemdir. Lazer kesim makineleri, Sac ve metal malzemeleri kesmek için en hızlı ve verimli yöntemdir.

Lazer makineleri kesim fiyatları, diğer kesme yöntemlerinin çoğundan daha pürüzsüzdür ve kesimler neticesinde az çapak alma ve son işlem gerekliliği azdır. Bu durumun elbette kesim için kullandığını malzemelere bağlı olduğunu bilmemiz gerekir.

Lazer kesim makinesi ile net ve doğru kesimler yapmaktadır.

Taietura cu laser sonrası çapak alma işlemine çoğu zaman ihtiyaç duyulmaması ile işçilik maliyetlerinden de tasarruf sağlanır. Bu durum lazer kesim fiyatlarını da etkilemektedir.

preturi de taiere cu laser ve maliyetleri, lazer makinesinin modeline, tipine ve gücüne göre büyük farklılıklar gösterir. Metal , sac plaka yada diğer kalın metal veya oţel malzemeleri kesmeye ihtiyacınız varsa, yüksek watt yani güçlü bir lazer makinesine ihtiyacınız olacaktır. Bununla beraber, lazer makinenin watt gücü ne kadar yüksek olursa, lazer kesim fiyatlarının ve lazer kesim makinesinin de fiyatı o denli yüksek olur. Maliyet ve ihtiyaçları dengelemek size kalmış.

Lazer Kesim makinesi almadan önce bilmeniz gerekenler

1. Bilgisayarınızın yazılımını ve donanımını temin etmeniz gerekir, bilgisayarınızın işlem kapasitesi ne kadar yüksek ise lazer kesme makinenizin daha hızlı çalışmasına yardımcı olabilir.

2. Giriş seviyesi lazer kesim makine üniteleri çoğu zaman sadece hafif gravür yada kesim için uygun olan çok zayıf lazer başlıkları içerir. Kalın yada sert bir malzemeyi kesmek için düşük güçlü bir lazer kullanmak, yüzeye zarar verebilir ve pahalı araç-gereç değişimi gerektirir. Bu durum size ileride ekstra maliyetler doğuracağından  yatırım öncesi lazer makinelerini incelemeniz yerinde olacaktır.

3. Lazer kesim makineleri tedarikçilerinin çoğu çeşitli boyutlarda modeller satmaktadır. Daha büyük nesneleri kesmek için daha pahalı bir makine gerekir. Genellikle

CNC LAZER KESİM MAKİNELERİNİN EBATLARI

  • 1000 mm x 2000 mm
  • 1250 mm x 2500 mm
  • 1500 mm x 3000 mm
  • 2000mm x 3000mm
  • 2000 mm x 6000 mm
  • 2500mm x 8000mm

gibi farklı ebatlarda olabilmektedir. lazer kesim makinelerinin kesme alanları standart ebat saclara göre planlanmıştır. Sac ya da metal malzemelerin standart üretim genişlikleri 1000 mm , 1200 mm , 1250 mm ,1500 mm ve 2000 mm dir.

Yüksek watt’lık bir lazer kesme makinesi satın almak daha çok işlem yapabilme kabiliyetinden ötürü daha verimli ve uygun maliyetli olabilir.

Neyi kesmeyi planladığınızı bilmiyorsanız yada çok çeşitli malzemeleri kesmek istiyorsanız, yüksek watt’lık bir cnc lazer en iyisidir. Bu lazer makine türü, nerede ise her şeyi kesmeye kafi gelecek kadar güçlüdür ve ihtiyacınız olan esnekliği sağlar.

Bununla beraber, yüksek watt’lı cnc lazer kesme makineleri çoğu zaman giriş seviyesi birimlerden çok daha pahalıdır.

Bazı Lazer makine modelleri için 10.000 ila 500.000 dolar aralığında bir ödeme yapabilirsiniz.

Özel tasarlanmış bir lazer kesim makinesi veya özel lazer kesim satın alırken bir çok firmadan fiyat teklifi isteyin.

Özel tasarlanmış lazer kesim makineleri için fiyatlar büyük farklılıklar gösterir.

Özel modelinizin maliyetini tahmin ederken dikkate almanız gereken şeyler watt, çalışma yüzeyi boyutu, lazer tipi ve ihtiyacınız olan diğer özelliklerdir. Genel olarak, watt ve çalışma yüzeyi ne kadar büyük olursa, fiyat o kadar büyük olur.

Özel lazer kesim makine modelinizin hangi özelliklere sahip olması gerektiğini araştırın ve ayrıntılı bir fiyat teklifi alın. Her ne kadar değişse de, lazer kesim makinesi maliyeti yaklaşık 20.000 ila 500.000 $ arasındadır.

 

FİBER LAZER KESİM MAKİNELERİ

Tăierea cu laser cu lasere cu fibră este mai eficientă din punct de vedere energetic, mai precis și mai economic pentru majoritatea industriilor de vârf. Mașinile laser cu fibră efectuează tăieturi mai precise și au o durată de viață mai lungă decât laserele cu CO2 mai convenționale. Laserele cu fibră sunt mai scumpe decât laserele convenționale, dar durează mai mult și necesită mai puțină întreținere și piese de schimb. Laserele cu fibră costă de obicei între 25.000 și 650.000 $.

Prețurile noilor mașini de tăiat cu laser cnc de vânzare pot fi foarte mari. Dacă intenționați să utilizați o mașină de tăiat cu laser cnc pentru un singur proiect sau dacă nu sunteți sigur că vă puteți permite un proiect, luați în considerare angajarea unui serviciu de tăiere cu laser cnc sau utilizarea instalațiilor de mașină de tăiat cu laser cnc.

TAIETURA CU LASER FİYATLARI İSTANBUL

Lazer kesim fiyatları İstanbul da bulunan tesisimizdeki lazer sac kesim makinaları ile çelik kesim , bakır plaka kesim, alüminyum plaka kesim , paslanmaz çelik sac kesim, lazerle açılı boru kesim, lazerle açılı profil kesim gibi birçok metal malzemeyi yüksek hassasiyetle kesebilmektedir. Taietura cu laser Fiyatları , lazer kesim makineleri oynar başlıklar ile açılı veya 3d kesim dediğimiz plaka haricinde farklı malzemelerin kesiminde de kullanılmaktadır. H profil kesimi ya da Kaynaksız boru kesimi gibi bir çok çelik ya da metal malzeme lazer kesimi mümkündür. Dünya da % estimează că piața mașinilor de tăiat cu laser va crește cu o rată de 8,04 în 2017-2021.

eroare: Conținutul este protejat!!
ro_RORomână