10 августа 27/200 Окрашенный трапециевидный лист Цены

Metalçatı trapez sacı

Ral 9002 27/200 шириной 1 м окрашенный трапециевидный лист цены

Dış mekan deneyimleriniz için цены на профнастил , boyutları ve şekilleri üretiyoruz. Çeşitli pazarların ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli boyutlarda yapısal kirişler tedarik ediyoruz. Trapez çelik oranları genel olarak kafes kirişlerde her zaman önemli olmuştur.

Şerit trapez çelik boyutu, mevcut bir çatı türüdür ve hafif çatı çeliği, çatının daha yüzer görünmesini sağlayacaktır. Sonraki bölümlerde, şerit yamuk çelik olarak da bilinen hafif bir çatının ne olduğu ve nasıl göründüğü hakkında temel bir fikriniz olduğu varsayılacaktır.

Trapez çelik boyutları

цены на профнастил ve boyutlarını biliyor musunuz? Çelik açılar ve yamuk ile ilgili her şey hakkında ek bilgi arıyorsanız doğru siteye geldiniz. İster teknik bir sözlüğe, ister hızlı bir hesaplamaya ihtiyacınız olsun, ister çelik çeşitlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyin, ihtiyacınız olan tüm bilgileri burada sunuyoruz.

trapez sac fiyatları,  Trapez oluşumları, formun ağırlığının bir iç takviye kafesi üzerine dağıtılmasıyla oluşturulur.

OLUKLU METAL ÇATI

OLUKLU METAL ÇATILI YAPILAR İÇİN LEVHA MONTAJ KILAVUZU, Çelik trapez saclar teknik bilgiler, Çeşitli bina uygulamaları için trapez saclar, çelik trapez sac özellikleri

İki paralel kenar ve iki paralel olmayan kenar bir yamuk şekli oluşturur. Dört kenarı olması bakımından bir dörtgendir, ancak iki paralel kenarın uzunlukları farklıdır. Bir yamuk şeklinin alanı, belirli ölçümlerine bağlı olarak değişir. Bir yamuk şeklinin alanını elde etmek için boyutları daha tanıdık terimlerle yeniden düzenleyin, ardından alanı hesaplamak için bir formül uygulayın.

Bir binanın dış kaplamasını oluşturan çelik şekiller, bazen agresif bir şekilde bir güç duygusu yayar. Trapez çelik formları, raylar ve diğer Trapez çelik ürünleri için çelik boyutları. Trapez çelik bu biçim ve özelliklere sahiptir. Ev inşaatı ihtiyaçlarınız için tüm belgeleri ve satın alma bilgilerini bu paketin bir parçası olarak ekledik. Trapez çelik ölçüleri, istatistikleri ve bilgileri arıyorsanız doğru yere geldiniz. Bir sonraki işinizde size yardımcı olmak için bu basit ama etkili formülleri oluşturduk.

Cepheler, çatı kaplama ve kaplama En çok yönlü profil trapez çeliktir. Düz çatı güverteleri ve bina kaplaması dahil olmak üzere çeşitli çelik uygulamalarında kullanılırlar. Trapez levhalar, uyarlanabilirlikleri nedeniyle lojistik merkezler, fabrikalar, depolar ve ahırlar gibi endüstriyel ve tarımsal yapılar için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Trapez çelik boyutları – standart profiller İnşaatta kullanılan trapez sacların kalitesi ve şekli belirli gereksinimlere tabidir. Tüm dünyada çeşitli boyut ve çeşitlerde yapılırlar. Trapez saclar için çelik standartları ilk olarak 1978’de Avrupa’da tanıtıldı. (DIN EN 10162). Gereksinimler şunlardır:

Binada, yamuk şekli en yaygın olanıdır. Yamuk, FT, AT veya ST gibi belirli bir yüksekliğe sahip dik açılı bir üçgenin kenarıdır. Rise = (L-1 trapez profil) / 2, yükselme uzunluğunu hesaplamak için bir formüldür.

metal trapez sac fiyatları
цены на металлический профнастил

Trapez Çatı Profili

Çelik profiller yapılırken dinamik hesaplamalar kullanılır. Çelik bağlantı mühendislik boyutlandırma. Çelik listeleri otomatik olarak oluşturulur.

Depolama veya perakende için bu prefabrik çelik yapıların yardımıyla kendi işinizi kurabilir ve büyütebilirsiniz. Envanterinizi, mağaza araçlarınızı ve daha fazlasını artırmak için çeşitli şekil ve boyutlarda ürünleriniz için en iyi çözümü seçebilirsiniz.

Çelik endüstrisindeki değişiklikler gibi, size çelik sektöründe en güncel, ilerici bilgiyi ve istisnai hizmeti sunmak için süreçlerimizi ve ürünlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. İster bilgisayar, ister tablet veya mobil cihaz kullanıyor olun, The Steel Price önemli, güvenilir verilere 7/24 erişiminizi garanti eder.

Толщина окрашенного трапециевидного листа, мм 0,45 мм 0,50 мм 0,60 мм
Вес цветного трапециевидного листа 1 квадратный метр ширины нетто 4,34 кг 4,80 кг 5,76 кг
Цветной трапециевидный лист кг Цена турецких лир/кг 15 130 турецких лир/кг 15 130 турецких лир/кг 15 130 турецких лир/кг
Цена цветного трапециевидного листа TL/м2 %5 отсутствует в следующей цене (68,99 TL/т) 72,62 TL/м2 87,14 турецких лир/м2

Ral 9002 27/200 Ширина 80 см Окрашенный трапециевидный лист Цены

Толщина окрашенного трапециевидного листа, мм 0,45 мм 0,50 мм 0,60 мм
Вес трапециевидного листа шириной 0,80 3,60 кг 4,00 кг 4,80 кг
Окрашенный трапециевидный лист кг Цены турецких лир/кг 15 130 турецких лир/кг 15 130 турецких лир/кг 15 130 турецких лир/кг
Окрашенный трапециевидный лист Цена 0,8/кв.м. 57,50 турецких лир/м2 60,52 турецких лир/м2 72,62 TL/м2

 

ошибка: Контент защищен !!
ru_RUРусский