Arkivat e etiketave: Cnc sac lazer kesim hesaplama

Prerja me laser Cnc, Llogaritja e prerjes me laser të fletës Cnc, Çmimet e prerjes me laser Cnc

lazer kesim, lazer sac kesim, lazer metal kesim istanbul,lazer metal kesim dudullu, lazer sac kesim ikitelli

Në industri, çdo ditë e më shumë përdoret prerja me lazer cnc për të optimizuar procesin e përpunimit të prerjes së metaleve. Prerja me lazer Cnc është metoda më e zakonshme e prerjes së metaleve. Një nga pajisjet e para për prerjen me lazer CNC u provua në fillim të viteve 1960. Me suksesin e metodës së prerjes me lazer cnc, ajo është bërë e përhapur për shkak të përfitimeve të saj ekonomike dhe teknologjike. Cilësia e prerjes me lazer Cnc, saktësia […]

gabim: Përmbajtja është e mbrojtur !!
sqShqip