Soğuk haddelenmiş sac fiyatları

 Soğuk haddelenmiş çeliğe işlenmeden önce, yüzeydeki siyah oksitli yapıyı ortadan kaldırmak için çelik asit hattından geçirmek gerekir, daha sonra Sıcak Haddelenmiş yassı çelik oda sıcaklığında istenen nihai kalınlığa kadar soğuk olarak haddelenir. Soğuk haddelemede, sıcak haddelenmiş rulo haddeleme standartlarına göre daha fazla merdaneler arası inceltilmesi ile istenen boyuta getirilinceye kadar silindirler arasından haddelenilerek yapılır.

Soğuk haddelenmiş çelik normalde dört tipte mevcuttur: ticari çelik, çekme çeliği, ekstra derin çekme çeliği ve ekstra derin çekme çeliği artı. Her çekme çeliğin daha fazla yumuşaması demektir.

Soğuk haddelenmiş çelik, sıcak haddelenmiş çelikten daha iyi bir yüzeye, daha fazla dayanıklılığa ve daha iyi boyutsal özelliklere sahiptir.

Türkiye Soğuk haddelenmiş sac fiyatları kalitelerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin DC01 kalite soğuk sac ile DC02 kalite arasında farklılık bulunmaktadır. Ayrıca 0,50 mm soğuk haddelenmiş sac ile 1,00 mm soğuk haddelenmiş sac arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Celikfiyatlari.com da güncel soğuk haddelenmiş sac fiyatlarını bulabilirsiniz.

DC01 Kalite soğuk haddelenmiş sac fiyatları
DC02 Kalite soğuk haddelenmiş sac fiyatları
DC03 Kalite soğuk haddelenmiş sac fiyatları
DC04 Kalite soğuk haddelenmiş sac fiyatları

DC01 kalite sacı erdemir kalitesi karşılığı 6112 erdemir-7612 erdemir kalitedir.
DC02 kalite sacı erdemir kalitesi karşılığı 7112 erdemir kalitedir.
DC03 kalite sacı erdemir kalitesi karşılığı 6113 erdemir – 7123 erdemir kaliteleridir.
DC04 kalite sacı erdemir kalitesi karşılığı 6114 erdemir-7114 erdemir-7124 erdemir-7314 erdemir kaliteleridir.

error: Content is protected !!