Yol Bariyeri İmalatı

çelik yol bariyeri imalatı

Yol Bariyeri İmalatı

Yol Bariyeri imalatı üretim hattı, bir hidrolik rulo açıcı, seyahat arabası, tesviye sistemi ve bir hidrolik kesme cihazı içerecektir. Sistem ayrıca kalıplı 315T hidrolik pres makinesi, zımbalama istasyonu ve rulo şekillendirme makinesi parçası içerecek. Özel bir elektrik kontrol kabini, tüm üretim sürecini denetleyecektir. Aşağıda, bir korkuluk üretim hattının bileşenlerinin ayrıntılı bir dökümü yer almaktadır.

Teklif banneri

Galvaniz otoyol korkuluk, yol bariyeri
Galvaniz otoyol korkuluk, yol bariyeri

Yol korkuluğu imalatı

Yol korkuluğu imalatında ilk adım, ağır hizmet tipi haddeleme ekipmanı satın almaktır. Korkuluk profilleri oluşturmak için bir rulo şekillendirme makinesi kullanılır. Bu makine bir sarıcı, ütüleme ve ön kesme istasyonlarından oluşur. Her istasyon, sistemin kalın sacları hassas bir şekilde bükmesini sağlayan bir dişli kutusu tahrikine sahip olmalıdır. Nihai ürün pürüzsüz kenarlara sahip olmalı ve dalgalı kenarlar içermemelidir. Rulo şekillendirme makinesi satın alındıktan sonra kurulum için hazır olmalıdır.

Korkuluk imalatında bir sonraki adım korkuluk montajıdır. Bir yol korkuluğu montaj makinesi, yüksek yola metal kiriş korkuluk takıyor. Bir yüksek yol korkuluğu şekillendirme makinesi, bir rulo açıcı, tesviye ve servo besleme içerir. W ışını korkuluk şekillendirme makinesinde W ışını şeklinde kesme ve standart delme vardır. Bu makine, silindir malzemesi olarak çeliğini kullanır.

çelik yol bariyeri imalatı
çelik yol bariyeri imalatı

Yol Bariyeri İmalatı Montajı

Montaj işleminden sonra korkuluğun uygun yüksekliğe yükseltilmesi gerekecektir. Güçlü bir direk w-kiriş sistemi için hedef yükseklik 29 inçtir. Gönderileri kaldırmak için, onları dikkatlice çıkardığınızdan ve yeni konumunda yeniden sürdüğünüzden emin olun. Yüksek bir yol korkuluğu kurulumu, üç inç’e kadar yükseltilmiş bir blokaj gerektirecektir. Tipik bir yol bariyeri imalatı  sistemi, dokuz inç uzunluğunda bir direğe sahip olacaktır. Ardından, blokaj üç inç yükseltilecektir.

Yüksek bir yol korkuluğu montajı en az 29 inç olmalıdır. Bu, güçlü bir direk w-kiriş sisteminin yeni kurulumları için hedef yüksekliktir. Gönderiler daha eskiyse, dikkatlice çıkarılmalı ve yeni konuma yeniden sürülmelidir. Yukarıdakilere ek olarak her kavşak için yüksek yol korkuluğu montajı gerekecektir. Korkuluğu yüksek bir binaya kurmayı planlıyorsanız, inşaat projesi için iyi bir seçim olduğundan emin olun.

Yol Korkuluğu imalatı

Yol korkuluğu imalatındaki bir sonraki adım, ağır hizmet tipi bir rulo şekillendirme hattıdır. Ağır hizmet tipi rulo şekillendirme hattı, bir koyler, tesviye istasyonları, zımbalama istasyonları ve şekillendirme istasyonlarından oluşur. Her istasyon farklı bir eğim seviyesi gerektirir ve dişli kutusu tahrikleri en kalın sacın ağırlığını kaldıracak şekilde donatılmalıdır. Kendi yol bariyeri imalatı yapmayı planlıyorsanız, inşaata başlamadan önce birkaç önemli noktayı göz önünde bulundurmalısınız.

Bir yüksek yol korkuluğu üretim hattı, yüksek kaliteli bir korkuluk inşa etmek için gerekli bir araçtır. Yüksek hızlı bir silindir şekillendirme hattı, bir koyler ile başlar ve çeliği zımbalayan ve korkuluk profilini oluşturan bir zımbalama istasyonu ile biter. Korkuluk montaj makinesi ayrıca bir biçimlendirme aşaması ve bir rulo açıcı içerir. Silindir Gcr15 çelikten yapılmıştır ve en zorlu ortamlara dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Galvanizli Yol Bariyer imalatı

Hızlı rulo şekillendirme hattı, çelik sac üretmek için kullanılan ağır hizmet tipi bir makinedir. Sistem bir koyler ile başlar ve bir ön kesme ve zımbalama istasyonu ile biter. Şekillendirme istasyonu, her istasyon için bir dişli kutusu tahrikine sahip olmalıdır. Bu sistem çok çeşitli korkuluk profilleri oluşturabilir. Sacın kalınlığına bağlı olarak düz ve yuvarlak arasında seçim yapabilirsiniz.

Ağır hizmet tipi bir rulo şekillendirme hattı, korkuluk imalatı için bir diğer önemli ekipman parçasıdır. Çelik sac ve korkuluk profillerinin haddelenmesinde kullanılır. Ağır hizmet tipi bir rulo şekillendirme hattı, bir sarıcı, düzleştirici, zımbalama ve şekillendirme istasyonlarını içerir. Yüksek hızlı bir rulo şekillendirme makinesi, büyük metal levhalar oluşturabilir. Bu makine çok yönlüdür ve çeşitli özelliklere sahiptir.

Yüksek hızlı rulo şekillendirme hattı, çelik sac metali bir korkuluk profiline dönüştürmek için kullanılır. Makine sarıcı, ön kesme ve zımbalama istasyonlarından oluşur. Şekillendirme hattı, kalın sac metal oluşturabilen büyük, ağır hizmet tipi bir bükme makinesidir. Yol bariyeri imalatı için tasarlanmış çok sayıda parçaya sahiptir. Aksesuarları w-kiriş rayını, terminal uçlarını ve kapakları içerecektir.