Boyalı sac nedir?, Boyalı sac üreticileri, Boyalı sac fiyatları

Boyalı sac

Boyalı sac nedir?, Boyalı sac üreticileri, Boyalı sac fiyatları

Çelik Fiyatları kusursuz Boyalı Sac önde gelen tedarikçilerinden biri olarak kabul edilmektedir. Belirlenen endüstri normlarına ve yönergelerine göre üretilen boyalı sacların kalite standardı isteğe göre belirlenir. Boyalı sacların sağlamlığı, dayanıklılığı ve korozyona karşı direnci, ürünü uzun yıllar bakımsız kullanılabilmesini sağlamaktadır.

Teklif banneri

 

Boyalı Sac Özellikleri

  • Kusursuz sağlamlık
  •  Korozyona karşı yüksek direnç
  • İnce terbiye

Sıcak daldırma galvanizli sac boyandığında, dubleks sistemi ile daha sağlam korozyon koruması sağlar. Galvanizli kaplama, katodik ve bariyer koruması sağlayarak ana çeliği korur. Boya kaplama, sıcak daldırma galvanizli kaplama için bir bariyer koruması görevi görür ve çinkonun korozyon oranını önemli ölçüde azaltır. Galvanizli çelik üzerine boya kombinasyonu ile sağlanabilecek artan kullanım ömrü, bu tür korozyon koruma sistemini agresif ortamlarda uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış yapılar için çok cazip hale getirir.

Boyalı saclar
Boyalı saclar

Boyalı Sac Fiyatları

Boyalı Sac yani PPGI, Soğuk haddelenmiş Rulo bobin kaplamasız çelik sacların  sonradan sıcak daldırma çinko kaplanması ile olan çelik alt tabaka yani galvanizli çelik sac üzerine , renkli kaplamalı çelik yani boyanarak 9002 ya da 3004 gibi farklı renklerde boyanması sonucu oluşan malzemedir. Bu ürün bir boyalı sac bobinidir ya da rulo boyalı sacdır. PPGI, oluşumundan önce Galvanizli Çelik’in boyanmasıyla yapılır. Galvanizli Demir, kaplanmış çelik,% 99’dan daha büyük saflıkta Çinko oluşturmak için sürekli olarak sıcak daldırıldığında elde edilir.

PPGI – Boyalı Sac Kaplama Özellikleri

Boyalı Sac – PPGI terimi bazen Alüminyum, Çinko / Alüminyum, Çinko / Demir ve Çinko / Alüminyum / Magnezyum gibi çeşitli metalik kaplamalara sahip çeliği ifade etmek için gevşek bir şekilde kullanılmasına rağmen; tam anlamıyla, oluşumdan önce çinko ile kaplanmış çeliği ifade eder (Sonradan Boyalı Çinko Kaplı Çelik) Sıcak daldırma metalik kaplama işlemi ayrıca alüminyum kaplamalar ile çelik sac ve bobin veya çinko / alüminyum alaşımlı kaplamalar, çinko / demir ve çinko / alüminyum / magnezyum da fabrikada önceden boyanmış olabilir.

GI bazen çeşitli sıcak daldırma metalik kaplı çelikler için kolektif bir terim olarak kullanılabilirken, daha kesin olarak sadece çinko kaplı çeliği ifade eder. Benzer şekilde, PPGI bazen önceden boyanmış olan bir dizi metalik kaplanmış çelik için genel bir terim olarak kullanılabilir, ancak daha kesin olarak önceden boyanmış çinko kaplı çeliği ifade eder.

Boyalı sac
Boyalı sac