Boyalı Sac

Boyalı sac

Boyalı Sac, Yassı ürünler kategorisinde yer almaktadır.

Rulo olarak boyanan sacların genişlikleri 1000mm, 1200mm, veya 1500mm, olabilmektedir.

Boyalı saclar ral kodlarına yani renk kodlarına göre adlandırılırlar. Genellikle tercih edilen boyalı sac renk kodları
9002
9006
3006
3009 gibi renklerdir.

9002 ral kodu boyalı sac kirli beyaz renkte olduğunu belirtmektedir. Çatı kaplamalarında tercih edilen 3006 ral kodlu veya 3009 ral kodlu olan boyalı saclardır.

Rekabetçi pazarda, müşteriler için olumlu bir deneyim yaratmanın önemini tam olarak anlıyoruz. Sadece makul fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda mükemmel müşteri hizmeti sunuyoruz ve ücretsiz numune üretiyoruz. Bize inanın ve pazarınızı kazanacaksınız!

Ama sadece herhangi bir metal değil. Sağladığımız boyalı sac çelik bobindir. Neden bu kadar popüler? Çeşitli renk ve kaplamaların yanı sıra uygun fiyat ve mükemmel hizmete sahiptir. Size pazarda bir zafer kazandırmak için bize güvenin!

Teklif banneri

Boyalı çelik bobin ral kodu, Boyalı çelik bobin renkleri, son yıllarda diğer ülkelerden gerçekten popüler. Bunun nedeni, sadece çok iyi ürünleri makul fiyatla sunmakla kalmıyor, aynı zamanda en iyi hizmeti sunup ücretsiz numune üretiyoruz. Bize inanın ve pazarınızı kazanacaksınız!

Boyalı sac
Boyalı sac

Boyalı Sac çelik bobin renkleri

Boyalı Sac çelik bobin renkleri, son yıllarda diğer ülkelerden gerçekten popüler. Bunun nedeni, sadece çok iyi ürünleri makul fiyatla sunmakla kalmıyor, aynı zamanda en iyi hizmeti sunup ücretsiz numune üretiyoruz. Bize inanın ve pazarınızı kazanacaksınız!

Boyalı Sac Çelik bobin ral kodunu boyamak, Çelik bobin renklerini boyamak, son yıllarda diğer ülkelerden gerçekten popüler. Bunun nedeni, sadece çok iyi ürünleri makul fiyatla sunmakla kalmıyor, aynı zamanda en iyi hizmeti sunup ücretsiz numune üretiyoruz. Bize inanın ve pazarınızı kazanacaksınız!

Boyalı Sac çelik rulo ral kodları, çelik haddelemede önemli bir husustur. boyalı çelik bobin ral kodu çeşitli yapı malzemelerine uygulanabilir. bunun üzerine, boyalı çelik bobin ral kodu da duvar malzemeleri üreticileri ve inşaatçılarından büyük ilgi gördü.

Önceden boyanmış çelik bobin ral kodu arıyorsanız, lütfen e-posta göndermekten çekinmeyin, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

RAL kodları Renk, bir kalitenin dışsal ifadesidir ve renk, insan duyularını hayal edebileceğimizden daha fazla şekilde etkiler. RAL renkleri, vernik, toz boya ve plastikler için standart renkleri tanımlayan bilgiler için kullanılır. Bugün kullanılan en popüler Orta Avrupa renk standardıdır. Renkler mimaride, inşaatta, endüstride ve yol güvenliğinde kullanılmaktadır.

Boyalı Sac son katının maksimum yapışmasını ve homojenliğini sağlamak için özel olarak formüle edilmiş bir polyester astar ile astarlanmış boyalı çelik sac.

Önceden boyanmış bobinler, iç mekan mobilyalarından endüstriyel ortamlara kadar çeşitli maruziyet koşullarında kullanılır, türevlerin verilen her maruz kalma koşulu için optimize edilmesi gerekir. Boya sistemleri, nihai ürün gereksinimlerine dayalıdır ve parlaklık, esneklik, yapışma vb. konularda farklı talepleri vardır.

Bizi rakiplerimizden ayıran şey, kaliteden ödün vermeden geniş bir yüksek kaliteli PPGI & PPGL yelpazesidir. Tüm bobinler, müşterilerimize gönderilmeden önce sıkı testlerden ve kalite kontrol kontrollerinden geçer.

Bu Boyalı Sac ürün serisi, görünüm, yüksek kalite ve düşük fiyat açısından iyidir.

Yassı ürünler grubunda bulunan boyalı sacların korozyona direnci galvaniz saclara ve dkp saclara göre daha uzundur. Boyalı sacları galvaniz kaplanmış sacların yüzeyine uygulanmaktadır. Galvanizli sacların korozyon ömrü ortalama 50 yıl, boyalı sacların ortalama atmosferik korozyon ömrü 100 yıl olarak bilinmektedir. Halkımız teknik konularda fazla bilgi sahibi olmadığı için yapmış olduğu aramalarda kirli beyaz boyalı sac, rulo boyalı sac, yassı sac, 1000mm sac, galvanizli sac, çatı sacı, çatı kaplaması

Boyalı saclar
Boyalı saclar