cnc lazer kesim fiyatları İstanbul

cnc lazer kesim fiyatları İstanbul

cnc lazer kesim fiyatları İstanbul her daim güncel ve iyi fiyatlar ile gebze , dudullu ve ikitelli tesislerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Teklif banneri

Cnc Lazer kesim sistemleri metal parçaları kesmek için uygun bir yöntemdir.

Cnc Lazer kesim makineleri, Sac ve metal nesneleri kesmek için hızlı ve verimli bir yol sağlamaktadır.

Lazer makineleri kesimi, diğer kesme yöntemlerinin çoğundan daha temizdir ve kesimlerden sonrasında daha az çapak alma ve son işlem gerektirir.

Bu, elbette kestiğiniz malzemelere bağlı olsa da, lazer kesim net ve doğru kesimler yapmaktadır.

cnc lazer kesim fiyatları İstanbul sonrası çapak alma işlemine çoğu zaman ihtiyaç duyulmaması ile işçilik maliyetlerinden de tasarruf sağlanır.

sac lazer kesim
sac lazer kesim

Lazer kesim fiyatları ve maliyetleri, lazerin modeline, tipine ve gücüne bakılırsa büyük farklılıklar gösterir.

Metal , sac plaka yada diğer kalın malzemeleri kesmeyi planlıyorsanız, yüksek bir watt lazer ihtiyacınız olacaktır.

Bununla beraber, lazerin watt gücü ne kadar yüksek olursa, cnc lazer kesim makinesinin de fiyatı o denli yüksek olur. Maliyet ve ihtiyaçları dengelemek size kalmış.

1. Bilgisayarınızın yazılımını ve donanımını temin etmeniz gerekir, bilgisayarınızın işlem kapasitesi ne kadar yüksek ise cnc lazer kesme makinenizin daha hızlı çalışmasına yardımcı olabilir.

2. Giriş seviyesi lazer kesim üniteleri çoğu zaman sadece hafif gravür yada kesim için uygun olan çok zayıf lazerler içerir.

Kalın yada sert bir malzemeyi kesmek için düşük güçlü bir lazer kullanmak, yüzeye zarar verebilir ve pahalı araç-gereç değişimi gerektirir.

Bu durum size ileride ekstra maliyetler doğuracağından  yatırım öncesi cnc lazer makinelerini incelemeniz yerinde olacaktır.

3. Lazer kesim makineleri tedarikçilerinin çoğu çeşitli boyutlarda modeller satmaktadır. Daha büyük nesneleri kesmek için daha pahalı bir makine gerekir.

Lazer kesim makinaları boyutları

Lazer kesim makineleri standart olarak

1200 mm x 2500 mm
1500 mm x 3000 mm
2000 mm  x 3000 mm

gibi farklı ebatlarda olabilmektedir. Bu lazer kesim makinesi ebatlarına göre kullanacağımız sac plaka ebatları da belirlenmektedir.

Sac Plaka Standart Ebatları

1000 mm x 2000 mm
1200 mm x 2400 mm
1250 mm x 2500 mm
1500 mm x 3000 mm