İstanbul Lazer Kesim Modelleri

cnc lazer kesim örnekleri

İSTANBUL LAZER KESİM MODELLERİ

Günümüzde lazer kesim makineleri, küçük ve büyük şirketlere paslanmaz, karbon çeliği, galvanizli ve hatta alüminyum malzemeler gibi lazerle kesilebilen metalleri karşılayabilme olanağı sunmaktadır. Sonuç olarak , son derece karmaşık metal parçaları, prototipleri ve özelleştirilmiş parçaları aşağıdakileri içeren düşük maliyetli ve verimli bir şekilde lazerle kesmek için harika bir fırsata sahiptirler. İstanbul lazer kesim modelleri bu belirtilen malzemeler ile yapılabilmektedir.

Teklif banneri

– paslanmaz çelik kesim
– yumuşak çelik kesim
– alüminyum kesim
– pirinç kesim
– bakır kesim
– ince sac kesim
– Galvaniz sac kesim
– Dkp sac kesim

cnc lazer kesim örnekleri
cnc lazer kesim örnekleri

LAZER KESİM MODELLERİ

Bugün, metal kesimi söz konusu olduğunda, aslında işleyebileceğiniz 100’den fazla farklı metal türü vardır. İçinde bulunduğunuz sektöre bağlı olarak, muhtemelen lazerle kesmeniz gereken en az bir veya daha fazla metal türüne sahipsiniz. FİBER veya GAZ (yaygın olarak CO2) lazeri, ister demir ister demir dışı metal olsun, metali işlemek için en yaygın iki işlemi temsil eder. YAG veya kristal lazer teknolojisi geçmişte öncelikle kalın metal kesimi için kullanılmıştır, ancak daha pahalıdır ve CO2 ve fiber lazer işlemeye kıyasla önemli ölçüde daha kısa hizmet ömrü sunar.

Sac kesme uygulamalarının çoğu – özellikle 6 mm’nin altında – öncelikle fiber kesme sistemleri kullanılarak işlenir. Alternatif olarak, CO2 ile olumsuz ve olumsuz, gerçekten sadece paslanmaz çeliği işleyebilmesidir, aynı zamanda ahşap, akrilik, deri, kumaş, taş vb.Gibi organik malzemeleri de işleyebilir.

Fiber lazer ışını, metalin daha verimli emdiği metal dostu bir dalga boyu sunar. Daha küçük nokta boyutu (1 mikron dalga boyu) ve mükemmel ışın profili, çoğu metalin kesilmesi için idealdir. En önemlisi, CO2 fiber ile karşılaştırıldığında, ince sacları 3 mm veya daha az keserken 2-3 kat daha hızlı düz çizgi hızına sahiptir.

İşletme maliyetleri kadar lif CO2 ile karşılaştırıldığında işletim gücünün sadece 1 / 3’üne ihtiyaç duyar. Ayrıca, fiber daha düşük duruş süresi sunar, daha az sürekli bakım, hepsi üretkenliği arttırır.

Bu nedenle fiber, çoğu metal kesme uygulamasında geleneksel CO2 lazeri hızla değiştirmektedir.

CNC METAL KESME EBATLARI

Lazer kesim makineleri, darbeli veya CW (sürekli dalga) kesim lazerleri için ABD tarafından üretilen güç kaynaklarını kullanır. Fiber lazerlerin gücü, dalga boyu, nokta boyutu, ışın kalitesi ve güç aralıkları fiber kesim dinamiklerini değiştiren temel parametrelerdir. CW lazerler daha kalın veya çeşitli boyutlu metaller için en iyi seçeneği temsil ederken, darbeli lazerler ince metalleri kesmek için genellikle daha uygun maliyetlidir. Hem CO2 hem de fiber lazer kesim makinesi seçeneklerini burada bulabilirsiniz: Metal Kesici Lazerler.

Bir üretim hattımızda İstanbul lazer kesim modelleri ile benzersiz uygulamanız için en iyi hızı, işletme maliyetini ve kalite lazer kesimi dilediğiniz metal ile uygulayabiliriz..

 

ferforje bölme, metal bölme
metal bölme örnek çalışma,
ferforje bölme

İSTANBUL CNC LAZER KESİM MODELLERİ

Öte yandan, lazer kesim hizmetlerimiz küçük ve büyük miktarlar ve düzensiz şekilli parçalar için etkili bir seçenektir. Lazerle kesme maliyetli takım ücretlerini ortadan kaldırır ve hızlı bir geri dönüş sağlar. Bu işleme yöntemi çoğunlukla 5/8 “kalınlığa kadar paslanmaz çelikler veya çelik metaller için kullanılır.

İşiniz metal gerektirdiğinde, özel lazer kesim maliyetleri azaltırken çalışma süresini de en üst düzeye çıkarır. Özel metal projeniz için lazerle kesme, mağazamız için mükemmel bir uyum olabilir. Üretim katımızda çok sayıda büyük lazer kesim makinesi bulunmaktadır. Bystronic Bystar 4020, dakikada 669 inç hıza ulaşan bir üretim hızına sahiptir. Bu lazer kesim makinesi, iş emrinden sevkiyata daha hızlı geri dönüş sağlar. 4400 Watt rezonatör ile birleştiğinde Byspeed 3015, dakikada 250 inç’i aşan hızlara ve 120 “x 60” çalışma alanına sahiptir.

lazer kesim makineleri

Bu lazer kesim makineleri, üretimdeki parçalar üzerinde hızlı geri dönüş sağlamak için otomatik bir yükleme sistemine sahiptir. Geri dönüş hızını daha da artırmak için, bu makine aynı zamanda ışık kapatma özelliğine sahiptir. Bu lazer kesim hücresi kısa ve uzun dönemli lazer kesim için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, Hastelloy, paslanmaz çelik (SST), alüminyum ve karbon çeliği gibi malzemeleri işleme yeteneğine sahibiz. Müşteriler genellikle maliyet etkinliği, +/- .003 “e yakın kesme toleransları, tekrarlanabilirlik +/-. 001” ve 3/4 “karbon çeliği ve 5/8” paslanmaz çelik kesme kapasitesi için lazer kesim tercih ederler. . Otomatik çift palet yükleme sistemi ve ışıklandırma özelliğiyle, özel uygulama kesiminizde hızlı geri dönüş sağlayabiliriz.

Endüstriyel lazer kesim hizmetlerimiz veya su jeti kesim hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi istemek veya özel fiyat teklifi almak için bugün ile iletişime geçin!