Paslanmaz Sac

paslanmaz-sac

Paslanmaz Sac nedir?

Paslanmaz Sac alaşımı, en az% 10,5 krom içeren demir alaşımıdır. Burada krom, çelik yüzeyinde bir tabaka adı verilen ince bir oksit tabakası üretir. Bu, ürünün yüzey korozyonundan korunmasını önler; Krom miktarındaki artış, genel korozyona karşı yüksek direnç sağlar. Paslanmaz çelik alaşımı ayrıca çeşitli miktarlarda manganez, silikon ve karbon içerir. Molibden ve nikel gibi diğer elementler, iyi arttırılmış direnç korozyonu ve gelişmiş biçimlenebilirlik dahil olmak üzere temel özellikleri vermek için eklenebilir.

Teklif banneri

paslanmaz-celik-turleri
paslanmaz-celik-turleri

Üretilen paslanmaz Sac levhaların kalitesi nasıl belirlenir?

Endüstriyel paslanmaz sac üretiminde, Paslanmaz çelik sac levhalarının imalatı profesyonel uzmanların rehberliğinde yapılmaktadır. Bu sayede üreticilerin, alıcıların kalite istekleri doğrultusunda mükemmel kalitedeki plaka kalitesini ortaya çıkarmasına yardımcı olurlar. PASLANMAZ sac , güvenilir ve yüksek kalitede hammadde kullanılarak geliştirilir ve ürün imalatlarının kalitesini sağlamak için paslanmaz çelik üretimi öncesi hassas şekilde test edilir. Kalite kontrol , paslanmaz çelik plakaların ürün kalitesinin bakmaktır.

Paslanmaz Çelik Plakaların üretimi, uluslararası ve ulusal ürün kalite standartları göz önünde bulundurularak yapılır. Ayrıca, Paslanmaz çelik levha üretimine ilişkin endüstri kurulum normları göz önüne alınarak yapılır. En son teknoloji ve modern araçlar sayesinde, ürünün tüm aşamalarında etkinlik sağlanır.

Malzemenin
İmalat endüstrisinde testler esas olarak ürünün kalitesini sağlamak için yapılır. Üretim tesisinde yapılan testler, direnç testi, sertlik testi, paslanmaz korozyon testi, pozitif malzeme tanımlama testi gibidir. Ürün üzerinde yassılaştırma testi, alevlenme testi, makro testi, mikro test ve kimyasal test ve mekanik testler gibi diğer testler yapılır.

PASLANMAZ ÇELİK KALİTESİ

plakaların kalitesi – Paslanmaz çelik alaşımı, içinde mükemmel özelliklere sahip olması nedeniyle birçok uygulamada en popüler kullanılan alaşımlardan biridir. Paslanmaz çelik plakaları bu nedenle yüksek dayanıklılık, esneklik, korozyon önleyici, uzun ömürlülük, boyutsal hassasiyet, ince yüzey kalitesi, çekme dayanımı ve mekanik dayanım gibi mükemmel özelliklere sahiptir. Ayrıca korozyon çatlağına, oyuklaşmaya, çatlak korozyonuna ve oksidasyona karşı dirençlidir ve yüksek ısıya dayanır.

 

430-kalite-paslanmaz
430-kalite-paslanmaz