Prefabrik Otopark – Hazır Dekoratif Sundurma 

hazır çelik otopark, prefabrik otopark. çelik sundurma, çelik çatılı dekoratif sundurma

Prefabrik Otopark – Hazır Dekoratif Sundurma

Çelik olsun ya da olmasın ev yatırımı, çoğumuzun yaşamı boyunca yapacağı en büyük yatırımlardandır. Araç yatırım aracı olarak genellikle ikinci sırada gelmektedir. Yatırımlarımızı elbette korumak istersiniz. Araçlarımızı park edebileceği garajımızın olmasını isteriz. Her evin ne yazık ki hazır garajı yoktur. Türkiye de yaşanılan son dolu krizi gibi durumların bize gösterdiği bir sonucu sizlerle paylaşalım ; kentsel bölgelerde yaşayan hanelerin yaklaşık % 84’ünün araçları için korunaklı bir alanı olmadığı tahmin ediliyor. Hazır Garaj gibi koruma olmadan ne yazık ki ister sigortanız olsun ya da olmasın tabiat ana sahip olduğunuz bu yatırıma zarar verebilir. Bu durumda hazır garaj sistemlerine yani güçlü ve dayanıklı bir prefabrik otopark sistemine ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz.

Teklif banneri

Carport Express, tam olarak aradığınızı bulmanıza yardımcı olabilir. Şüphesiz, sorununuza mükemmel çözüm biziz! Bize neye ihtiyacınız olduğunu ve nerede yaşadığınızı söyleyin. Size en iyi ürünü bulmanız için boyut ve seçenekler gibi tasarım soruları konusunda size yardımcı olacağız. O halde gerisini bize bırakın. İşte bu kadar kolay! Ayrıca, size kaliteli ürünler sunmak için en iyi carport üreticileri ile ortaklık yapıyoruz. İşlemi başlatmak için hemen 800-826-4849 numaralı telefondan bizi arayın.

 

Hazır Garaj Tam Olarak Nedir?

Hazır Garajlar , hava koşullarından ve çevre faktörlerinden koruma sağlamak için tasarlanmış metal yapılardır. En sağlam ve en ekonomik olanları, Trapez sacdan bir çatıya sahip çelik profillerle hazırlanmış bir çerçeveden oluşmaktadır. Bu modellere kanopi stili de denmektedir. İç yapısı boyalı kutu veya galvanizli profillerden oluşmaktadır. Trapez saclar paslanmaz, güneş izleri veya zorlu hava koşullarına dayanıklıdırlar. Oluklu çelik çatı kaplamaları kırılmaz, yırtılmaz ve güçlü hale getirilmesi için özel çinko kaplaması bulunmaktadır.

Kanopi tipi hazır garajlar oluklu metal çatı sacları bulunmaktadır. Hazır kapalı otoparklar, kanopi tarzından daha fazla koruma ve güvenlik sunabilmektedir. Dahası, çatı stilleri ve renk seçenekleri gibi daha özel seçenekler de var. Dayanıklı, uygun fiyatlı ve kurulumu kolay garajlar, araçlarınızı korumak için popüler bir seçimdir.