Cnc Lazer kesim nedir? Cnc Lazer kesim dudullu istanbul

cnc lazer sac kesim fiyatları, lazer kesim fiyatları, lazer kesim firmaları, lazer metal kesim istanbull, laser kesim dudullu, lazer kesim ankara

Cnc lazer nerede kullanılır?

Cnc lazer makine ebatları nelerdir?

Nikel alaşımları, çelik, krom, titanyum, paslanmaz çelik, alüminyum ve alaşımları vb. malzemelerin kesme yapılabilmektedir. Bunun yanı özellikle Autocad programının kullanımının sağladığı avantajlar ile kesimler daha kısa zamanda yapılmakta ve parçalar aynı anda kesilebilmektedir.

Teklif banneri

Cnc Lazer kesim makinesi ile neler kesilir ?

  • Metal malzemelerin çoğu
  • Paslanmaz çelik
  • Alüminyum plaka
  • bakır plaka
  • Çelik plaka
  • Ağaç,kontraplak,mdf,sunta,parke dahil olmak üzere
    Ten,kumaş,kağıt
  • Plastik,Pleksi,Pleksiglas,akrilik

CNC lazer Kesim maliyetleri, sanıldığı gibi astronomik seviyelerde değildir. Elbette işin durumuna ve türüne göre değişik maliyetlendirmeler değişebilir. Bu maliyet standardının tanımlanmasında piyasa şartları da tesirli olurken, birinci seviye tanımlayıcı işin nevidir. Çok kapsamlı projelerde elbette işletmenin inisiyatifi istikametinde maliyet ayarlamaları yapılabilirken, parça başı maliyet standardı, neredeyse tam CNC lazer Kesim yapan şirketler için vasati bir seviyededir.

lazer kesim, lazer sac kesim, lazer metal kesim istanbul,lazer metal kesim dudullu, lazer sac kesim ikitelli

CNC Lazer Kesim Maliyeti

CNC lazer kesim maliyetini etkileyen bir hayli etken bulunmaktadır. İşletmemiz kullandığı ileri teknoloji sayesinde kısa zamanda nitelikli işler çıkarmaktadır. Ayrıca CNC lazer kesim maliyetini etkileyen bir başka etken de malzemenin cinsi, kalınlığı, tasarımı olmaktadır. Her malzeme değişik yapıdadır. Bu da malzemeye uygulanacak harekât da değişiklik göstermektedir.

İşletmemiz değişik tasarımlarda malzeme harekâta da yapmaktadır. Standart malzeme genişlik ve kalınlığının dışında kendiniz de miktar verebilmektesiniz. Tam bunlar CNC lazer kesim maliyetini etkilemektedir. Cnc lazer kesim istanbul ve cnc lazer kesim dudullu fiyatları hakkında daha ayrıntılı ve sıhhatli bir bilgi almak istiyorsanız işletmemiz ile hemen irtibata geçmenizi öneri ederiz.

CNC NEDİR?

Bilgisayarlı Nümerik Hakimiyet de Computer Numerical Control esas düşünce ekip tezgahlarının sayı, harf vb. simgelerden alana gelen ve emin bir anlama göre kodlanmış komutlar desteğiyle işletilmesi ve tezgah hakimiyet biriminin MCU parça programını edebilen sistemdir.

Lazerli Kesim Makinesi Nasıl Çalışır?

Lazer ışını, tek bir dalga boyunda bir ışık veya çok yüksek yoğunluklu bir ışık kolonudur. Tipik bir CO2lazerinde, bu dalga boyu ışık spektrumunun infra-red başka bir deyişle kızıl-kırmızı kısmındadır, bu sebeple insan gözü için görünmezdir. Işın kısmını oluşturan lazer rezonatöründen, cihazın Işın yolu süresince ilerlediğinden ışının çapı yalnızca 1/4 inçtir. Işın plakaya odaklanmadan evvel, muhtelif aynalar veya “Işın bükücüleri” tarafından değişik istikametlerde döndürülebilir. Odaklanmış lazer ışını, tablaya çarpmadan hemen evvel bir ufalamanın deliğinden geçer. Bu dağılma deliğinden akan da Oksijen veya Azot gibi sıkıştırılmış bir gazdır. Lazer kesim makinesi genel hatlarıyla bu şekilde çalışır.