Yol Bariyeri İmalat Çeşitleri

çelik yol bariyeri üretimi

Çelik Yol Bariyeri İmalat Çeşitleri

Diğer trafik kontrol cihazlarından farklı olarak çelik yol bariyerleri imalatı tek parça olarak yapılmaktadır. Bu, çelik yol bariyeri üretme sürecinin son derece sistematik olduğu anlamına gelir. Çelik Yol bariyeri üretim hattı birkaç süreçten oluşur ve her birinin kendi yararları ve sınırlamaları vardır. Bu süreçteki ana adım rollforming yani çelik malzemeyi formlamadır. Rollforminge başlamak için, bir çözücüye yeni bir bobin yüklenir. Rulo bobin açım makinesi, bobini açar. Bundan sonra, bir doğrultma makinesi rulo sac malzemeyi düzeltir. Ardından, bir servo besleyici düzeltilmiş olan sac malzemeye delikler açan ve bariyerleri gerekli uzunlukta kesen eksantrik bir prese besler.

Teklif banneri

Diğer bir yol bariyeri türü de plastik su dolu yol bariyeridir. Kurulumu ve sökülmesi kolay olduğu için bu, geleneksel barikatlara mükemmel bir alternatiftir. Bu bariyer türü, kesintisiz bir duvar oluşturan bir kilitleme sistemine sahiptir. Plastik Su dolu bariyerleri, kolayca taşınabilmeleri ve hafif olmaları nedeniyle popüler bir seçimdir. UV ışınlarına dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve maksimum görünürlük için yüksek yansıtıcı bantlara ve solmayan renklere sahiptirler. Ek olarak, Plastik Su dolu bariyerleri kilitleme sistemi hırsızlığı önler ve gündüzleri oldukça görünürdür.

Yol bariyeri imalatı

Plastik yaya bariyerleri, dış ve iç mekanlarda kullanım için dayanıklı ve kullanışlı oldukları için en popüler yol bariyeri türüdür. Taşınabilir olacak şekilde tasarlanmıştır ve suyla doldurulabilir. Plastikten üretildikleri için kolayca saklanabilirler. Ve UV stabilize malzemeden yapıldıkları için kolayca taşınabilirler. Yaya bariyerleri farklı yükseklik ve renklerde satın alınabilir, bu da onları çeşitli uygulamalar için mükemmel bir seçim haline getirir.

Düşük profilli yaya plastik bariyerleri, iç ve dış mekan kullanımı için popüler bir seçimdir. Hafif ve dayanıklıdırlar ve kolayca taşınabilirler. Ve beyazdan kırmızıya ve siyahtan 16 renge sahiptirler. Bu plastik bariyerler aynı zamanda inşaat bölgelerini vurgulamak ve şerit ayırıcılar olarak hizmet etmek için de kullanılabilir. Çeşitli uzunluk ve yüksekliklerde mevcutturlar, bu da onları birçok amaç için çok yönlü kılar. Bulabilecekleri kullanım sayısında sınır yoktur!

road barrier manufacturing

Yol Bariyeri İmalat Fabrikası

Düşük profilli bariyerleri, uçakların birbiriyle çarpışmasını engelleyebilecekleri havalimanlarının yakınında yaygın olarak kullanılır. Darbeye dayanıklı malzemeden yapılmışlardır ve kolayca hareket ettirilebilirler. Şerit ayırıcılar veya vurgulu inşaat alanları olarak kullanılabilirler. Ve farklı boyut ve yüksekliklerde mevcutturlar, bu da onları taşımayı ve kurmayı kolaylaştırır. Onlarla ilgili en iyi şey, herhangi bir ayara uyacak şekilde ayarlanabilmeleridir. Farklı inşaat bölgeleri türleri için de çeşitli seçenekler vardır.

Yollardaki araç sayısının artmasıyla birlikte, verimli bariyerlere olan ihtiyaç bir zorunluluktur. Bu yol bariyerleri, inşaat alanlarını vurgulamaya, şerit ayırıcı görevi görmeye ve kaza riskini azaltmaya yardımcı olabilir. Yayaların güvenliği ve görünürlüğüne ek olarak, bu bariyerler trafik sıkışıklığını önlemek için de harikadır. Etkili olmanın yanı sıra, kaza riskini de azaltabilirler. Son derece görünür olmalarının yanı sıra, bir yerden bir yere taşınması da kolay olabilir.

çelik yol bariyeri üretimi
çelik yol bariyeri üretimi

Yol Bariyeri İmalatı İstanbul

Başlıca yol bariyeri türleri arasında plastik yaya bariyerleri, iç ve dış mekan kullanımı için ideal bir seçenektir. Hafiftirler ve kolayca taşınabilirler ve konu trafiği yönlendirmeye geldiğinde çok verimlidirler. UV ile stabilize edilmiş malzemeden yapılmıştır ve kaza riskini azaltmak için yüksek yansıtıcı reflektif bantlara sahiptirler. Çok yönlülükleri nedeniyle dış mekan kullanımı için idealdirler. Plastik Su dolu bariyerler, çok yönlü olmanın yanı sıra, otoparklar ve spor etkinlikleri için de mükemmeldir.

Çelik yOl bariyerleri kazaları önlemenin yanı sıra, bir otoyol için bir yol bariyeri de şarttır. İnşaat alanlarını belirtmek, şerit ayırıcı olarak hizmet etmek veya trafik güvenliği aracı olarak işlev görmek için kullanılsın, trafik bariyeri herhangi bir yol projesinin hayati bir parçasıdır. Karayollarının güvenli ve iyi tasarlanmış olmasının birincil nedeni budur. Yollarda bu kadar çok araç varken, uzun ömürlü olmaları gerekiyor.

Trafik bariyerleri, kazaları önlemenin yanı sıra trafik güvenliğinin de önemli bir parçasıdır. Yol kullanıcılarını yol kenarına düşme tehlikelerinden korurlar. Trafik barikatlarının çoğu darbeye dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve geceleri oldukça görünürdür. Bazıları ayrıca kaza riskini azaltmak için yüksek yansıtıcı bantlarla donatılmıştır. Başarılı bir yol güvenliği bariyerinin anahtarı, farklı yol koşullarına uyum sağlama ve bunları değiştirme yeteneğidir. Bariyerlerin, karayolu trafiğini iyileştirmek ve tehlikeli durumları önlemek için değişen standartları karşılayacak şekilde tasarlanması önemlidir.

|