Metal Çatı Renk Çeşitleri

Metalçatı trapez sacı

Metal Çatı Renk Çeşitleri

Galvanizli Trapez Saclar, yüksek kaliteli galvanizli yapı çeliğinden yapılmıştır. Metal çatı renk çeşitleri aynı zamanda trapez sac seçenekleridir. Yuvarlak kenarları daldırma galvaniz kaplamalıdır. İlgili düz uçlarda vinç halkaları takılabilmektedir. Bu metal çatı kaplama levhaları tüm dünya da yaygın olarak kullanılmaktadır. Şekilleri çekici ve renkleri zengindir. Ayrıca güçlü ve dayanıklıdırlar. Metal çatı kaplamaları birçok inşaat projesinde kullanılırlar.

Teklif banneri

Genellikle çatı kaplama uygulamalarında kullanılırlar. Oluklu dış kabuk 0,50 mm kalınlığında Galvanizli Trapez Saclardan yapılmıştır. Tek kat trapez sac olarak adlandırılanları iç katman 5 cm mineral elyaf ile yalıtılmıştır. Duvar kaplaması  trapez sac kullanımı da yaygındır. Metal Oluklar düzdür, bu da gelişmiş hava koşullarına dayanıklılık ve yüksek eğilme mukavemeti sağlar.

Galvanized Trapezoidal Steel Sheets 2

Metal Renkli Çatı Galvanizli Sacları

Galvanizli Trapez Saclar, 50 gr/m2 Zn kaplı çinko çelik sacdan yapılmıştır. Bazı çatı ve cephe kaplama uygulamalarında kullanılmaktadır. Galvaniz saclar ayrıca iç otomotiv parçalarında, ev aletlerinde, bilgisayar kasalarında, ahşap panellerde ve dış mekan dolaplarında kullanılır. Metal renkli çatı sacları 0,50 mm kalınlığında galvanizli çelikten yapılmıştır. İki kişi tarafından kurulumu kolaydır. Çatının tamamı galvanizli trapez çelik sac ile desteklenmiştir. Esnekliği ve yüksek sıcaklık dayanımı, çatı ve mimari uygulamalar için ideal olmasını sağlar.

Metal Oluklu levha, sağlam çelikten yapılmış bir yapı malzemesidir. Oluklu bir desen vermek için soğuk haddelenmiş. Oluklar eğilme mukavemetini arttırır ve yüksek çekme mukavemeti dış kuvvetleri nötralize eder. Üstün teknoloji, tabakaya mükemmel Çinko yapışmasını sağlar. Daha iyi bir oluklu desen aynı zamanda daha iyi hava koşullarına dayanıklılık anlamına gelir. Bu tip çatı kaplama aynı zamanda doğru boyutlara sahiptir ve genel çatı kaplama amaçları için uygundur.

Metalçatı trapez sacı
Metalçatı trapez sacı

Çatılar için Renkli Metal Plakalar

Çatı kaplaması, Bant Galvanizli Trapez Çelik Levhalardan yapılmıştır. Yalıtım, dış kuvvetleri nötralize eden yüksek bir çekme mukavemetine sahiptir. Binalar için iyi bir seçimdir ve düşük ağırlığı çalışmayı kolaylaştırır. İyi yalıtılmış bir çatı, çok çeşitli sıcaklıklara ve hava koşullarına dayanabilir.

Galvanizli Trapez Saclar, çatı kaplama ve genel çatı kaplama uygulamaları için kullanılır. Ortalarında malzemenin kolayca bükülmesini sağlayan bir çentik vardır. Metal bükülmeye karşı dayanıklıdır ve yüksek çekme mukavemetine sahiptir. Aynı zamanda dayanıklıdır ve çok fazla aşınma ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır. Galvanizli trapez çelik çatı kaplama levhası seçerseniz, uzun yıllar dayanacaktır.

Galvanizli Trapez Çelik Levhalar çatı kaplama için iyi bir seçimdir ve mükemmel bir yapı malzemesidir. Çatı ve korkuluk dahil olmak üzere çeşitli uygulamalarda kullanılabilir. Metal rulo önceden boyanmıştır, bu nedenle kurulumu kolaydır. Kırmızı Renkli trapez çelik çatı sacı, konut ve ticari yapılar için iyi bir seçimdir. Kaplamanın uygulanması kolaydır ve korozyonu önler.