Metal Trapez Sac Fiyatı

metal trapez sac fiyatları

Metal Trapez Sac Fiyatı

Metal Trapez Sac Fiyatının maliyeti, kullanılan profilin türüne bağlı olarak olağanüstü dalgalanır. Maliyeti etkileyebilecek birkaç faktör vardır. 18 Gauge’lik bir kontrol en ekonomik karardır, 20 Gauge’lik bir sayfa ise en maliyetli karardır. Trapez sac için kullanılan çeliğin ölçüsü, Çatı türüne göre değişir. Metalin kalınlığı, ne kadar kalın olmanız gerektiğine bağlıdır. Metal Trapez maliyeti, örneğin seçtiğiniz profil ve kullandığınız malzemeler gibi birkaç değişkene bağlıdır.

Teklif banneri

Normalde, Metal Trapez Plaka Fiyatı ne kadar ince olursa, o kadar ucuz olur. Normal bir Metal Trapez levhası, her fit kare için yaklaşık üç pound ağırlığındadır. Metre kare başına yaklaşık 5 kg ağırlığındadır. Metal Trapez levhasının maliyeti, kalınlığına bağlı olarak değişir, ancak en ağır seçenekler Trapez sac metrekare 16  kg veya 20 kg olacaktır. Benzersiz talep edilen çelik veya alüminyum levha türleri, daha uzun bir teslim süresi gerektirir ve daha maliyetli olabilir. Seçtiğiniz Trapez sac türü de maliyeti etkileyecektir. Bazıları diğerlerinden daha maliyetlidir.

metal trapez sac fiyatı
metal trapez sac fiyatı

Tek Kat Trapez Sac

Metal Trapez Sac Fiyatının ağırlığı dalgalanır. 5kg metrekare ağırlığı olan Trapez  sac ölçüsü. 0,60 mm Trapez sac metre kare başına yaklaşık 6 kg ağırlığındayken, 0,70 mm Trapez  sac levhası metrekare de 7 kg ağırlığındadır. Metal bir Trapez sac levha maliyeti, kontrolüne bağlıdır ve farklı profil türleri, çeşitli meblağlara mal olur. Maliyeti düşünürken, belirli bir tür metal Trapez sac seçmeden önce Trapez sac genel formunu düşünün. Tamamlanma gibi kalınlık da maliyeti etkileyecektir.

Metal bir Trapez sac levhasının maliyeti, kalınlığına bağlıdır. Standart bir çatı levhası 5 kg ağırlığındayken, yüksek ölçülü yani kalın bir çatı levhası neredeyse metrekare de 10 kg . 1 mm Trapez sac en maliyetli seçimdir, 0,40 mm Trapez sac ise en uygun fiyatlı olanıdır. Metal Trapez levhalarının kalınlığı ve profili genel gideri önemli ölçüde etkileyebilir. Bir Trapez sac için metal bir Trapez satın almayı düşünüyorsanız, bir seçim yapmadan önce maliyeti hakkında biraz bilgi edindiğinizden emin olun.

Tek Kat Metal Trapez Sac Fiyatı 

Çok çeşitli Metal Trapez Sac Fiyatı vardır. En ucuzu 0,4 mm en kalını ise 1,2 mm’dir. Bu iki malzeme arasındaki ayrımları elde etmek çok önemlidir. Daha yüksek dereceli bir öğe daha güçlüdür. Açık hava yüzeylerinde daha düşük dereceli bir malzeme kullanılabilir. Metal bir Trapez  saca rağmen, çelik bir zemin düzenleme çerçevesine dönüştürülebilir. Önemli bir bölüm aynı şekilde çeşitli amaçlar için kullanılabilir.