Hea 400 Çelik Profil Ebatları ve Ağırlıkları

Hea 400 Çelik Profil Ebatları ve Ağırlıkları

HEA 400 Çelik Profil, H kiriş çeliğinin hafif bir versiyonudur. H-şekilli kesiti, birçok farklı malzeme sınıfından yapılabildiğinden daha hafif ağırlık sağlar. HEA’lar için en yaygın iki çelik kalitesi EN 10025 S275 ve S355’tir. Farklı flanş genişlikleri ve uzunluklarında da mevcutturlar. Ağırlıkları her biri yaklaşık 350 gr.

Teklif banneri

  • HEA 400 1 metre Ağırlığı 124,82 mt/kg dır.
  • HEA 400 6 metre Ağırlığı 748,92 Kg civarındadır.
  • HEA 400 6000 mm Ağırlığı 748,92 Kg civarındadır.
  • HEA 400 12 metre Ağırlığı 1497,84 Kg civarındadır.
  • HEA 400 12000 mm Ağırlığı 1497,84 Kg civarındadır.

HEA Steel, belirli bir ürünün ağırlığını ve boyutunu hesaplamak için önemli olan çeşitli boyut ve ağırlıklarda mevcuttur. Bu ürün milimetre ve inç olarak mevcuttur. Daha doğru bir boyut için üreticinin teknik kılavuzuna bakın. Hea Steel, çeşitli uygulamalar için çok çeşitli boyut ve ağırlıklar sunar. Belirli bir ürünün boyutunu ve ağırlığını belirledikten sonra ihtiyaçlarınıza en uygun seçeneği seçebilirsiniz.

Hea 400 Çelik Profil ebatları ve ağırlığı kullanım şekline göre büyük farklılıklar göstermektedir. Kiriş yükü hesaplayıcıları, bir kirişin yükünü ve üzerindeki destek kuvvetlerini hesaplayabilir. Sabit uçlu kirişlerin dış yüzeyinde stres ve sapmalar vardır. Sürekli uzunluktaki kirişler, nokta yükleri veya tek, düzgün yükleri taşıyabilir. Daha fazla bilgi için Hea400 Çelik Profil web sitesini ziyaret edin. Spesifikasyonları, geniş bir uygulama yelpazesinin gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

hea 400 profil
hea 400 profil

Hea 400 Çelik Profil Ağırlığı

Hea 400 Çelik Profil çeşitli ebat ve ağırlıklarda mevcuttur. İster küçük ister büyük bir Hea400 Çelik Profil ihtiyacınız olsun, onu Hea.com’da bulabilirsiniz. Ürününüzün boyutları milimetre ve inç cinsinden ölçülür. Hangi boyuta ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz, yerel bir Hea distribütörü ile iletişime geçin ve gereksinimlerinizi tartışın. Projeniz için mükemmel Hea400 Çelik Profili bulmanıza yardımcı olabilirler.

Hea 400 Çelik Profil boyutları ve ağırlığı değişiklik gösterir. Özel projenizin ihtiyaçlarını karşılamak için farklı boyut ve ağırlıklarda satın alabilirsiniz. Hea400 Çelik Profil, çeşitli boyut ve ağırlıklarda mevcuttur. Daha fazla bilgi için Hea400 spesifikasyonuna bakın. Bunlar en yaygın kullanılan çelik profil türleridir ve çeşitli inşaat amaçları için kullanılırlar.

hea 400 profil
hea 400 profil

Hea 400 Çelik Profil ölçüleri

Hea 400 Çelik Profil boyutları ve ağırlıkları projenize göre özelleştirilebilir. Hea400 Çelik Profil ürünleri farklı ebat ve ağırlıklarda sunulmaktadır. Bunları çeşitli yapı türlerini oluşturmak için kullanabilirsiniz. Hatta özel yapım ürünler bile sipariş edebilirsiniz. Hea400 çelik profillerin boyutları ve ağırlıkları gereksinimlerinize bağlıdır. Projeniz için fiyat teklifi almak için birkaç şirketle iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Hangi Hea400 Çelik Profil boyutu ve ağırlığının işiniz için en iyi sonucu vereceğini belirlemenize yardımcı olacaktır.

Hea 400 Çelik Profil Fiyatı

Özel yapım binalar oluşturmak için Hea 400 Çelik Profili kullanmak kolaydır. Birçok farklı boyut ve ağırlık mevcuttur. Projenize uygun bir stil seçebilirsiniz. Birden çok bileşenden bir kirişi özel olarak oluşturmak mümkündür. Bu Hea400 Paslanmaz Çelik’i kullanarak, her türlü imalat projesi için de kullanabilirsiniz. Büyük, kavisli veya düz bir kirişe ihtiyacınız varsa, onu herhangi bir şekil veya boyutta kullanabilirsiniz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli Hea 400 Çelik Profil boyutları ve ağırlıkları vardır. Farklı flanş genişlikleri ve kalınlıklarının yanı sıra flanş sayısını da seçebilirsiniz. Her bir Hea 400 Çelik Profil tipi, birçok farklı kalitede mevcuttur ve tam spesifikasyonlarınıza uyacak şekilde özelleştirilebilir. Yeni bir ürün ararken, üreticinin müşteri hizmetleri temsilcileriyle görüşmeli ve fiyat teklifi almalısınız.

Hea 400 Çelik Profil siparişi verirken, ürününüzün ölçülerini anlamanız önemlidir. Kirişler tipik olarak, flanşların iç yüzeyi birbirine paralel olan geniş flanşlı bir üründür. Tipik Avrupa flanş kirişleri prefabrike veya sıcak haddelenmiş olabilir. Kirişler paslanmaz çelikten de yapılabilir. Esnekliği ve düşük maliyeti, projenizde değerli bir yatırım olmasını sağlar.