Otoyol Korkuluk Boyutları

çelik yol bariyeri üretimi

Otoyol Korkuluk Boyutları

Otoyol korkuluk ölçüleri otoyol güvenliği için önemlidir. Bu malzeme, bir aracın çarpmasına dayanacak şekilde tasarlanmıştır, ancak yine de estetik açıdan hoştur. Otoyol çelik korkuluklarının çeşitli stilleri, çeşitli stil ve malzemelerde mevcuttur. Direk, karayolu güvenlik sisteminin bir diğer önemli parçasıdır ve çelik veya ahşaptan yapılabilir. Bu direkler, Otoyol çelik çit sisteminin gücünü belirlemede önemli bir bileşendir. Direkler ayrıca bir çarpışmadan kaynaklanan enerjiyi dağıtmaya yardımcı olur.

Teklif banneri

2,5 mm çelik yol bariyeri imalatı
2,5 mm çelik yol bariyeri imalatı

Otoyol çelik korkuluk boyutları

Otoyol korkulukları için standarttır. W-profil korkuluk, tipik olarak, koridor yollarını ayırarak ve çalışma alanlarını tanımlayarak yol kenarına kurulur. Diğer otoyol korkuluğu türleri arasında 3 Kirişle Güçlendirilmiş Korkuluk ve Ofset Blok bulunur. Ofset bloklar, korkuluk kirişlerinin genel gücünü arttırır. Bir bariyer oluşturmak için otoyolun uçlarına uç terminaller kurulur.

Otoyol korkulukları tipik olarak metalden yapılır. W-ışın stili bir yolun ortasına kurulur. Bu tip otoyol korkuluğu, dik virajlarda veya eğimli veya virajlı yollarda kullanılır. Diğer Otoyol çelik bariyerlerinden farklı olarak, 3 Kirişli Güçlendirilmiş Korkuluk genellikle galvanizli çelik ile tedarik edilir. Korkuluk kirişlerinin toplam gücünü artırmak için ofset blokları da eklenebilir.

Otoyol korkuluğu standardı ayrıca bileşenleri için bir dizi standart içerir. W-kiriş tasarımı eğimli ve kavisli yollarda kullanılır. Üç Kirişle Güçlendirilmiş Korkuluk başka bir seçenektir ve galvanizli çelikten imal edilebilir. Genel yapıya güç eklemek için kirişlere bir ofset blok da eklenebilir. Ofset bloklar, genellikle koridor yollarını ve çalışma alanlarını ayırmak için kullanılır.

W Profil Otoyol Korkulukları

Modelleri karayollarında kullanılmaktadır. Teğet terminal popüler bir seçimdir. Otoyol tasarımı bir medyan içindir. Modelleri eğimli ve virajlı yollarda kullanılabilir. Standartları, yüksek hızlı otoyollar için mükemmel bir seçimdir. Bir otoyol için doğru boyutu bulmak zor olsa da  standardı harika bir seçenektir.

W şekilli profil korkuluk, yol kenarına veya kavisli bir yolun ortasına kurulan Otoyol güvenlik korkuluğu sistemidir. W-profil ayrıca geniş çalışma alanlarında ve eğimli yollarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Üç kirişle güçlendirilmiş otoyol korkuluğu, galvanizli çelikten yapılmıştır. Bir ofset bloğu, aracın düşmesini önlemek için gerekli olan kirişlere güç katar.

galvanizli yol kenarı bariyer üretimi
galvanizli yol kenarı bariyer üretimi

Çelik Otoyol Bariyeri Ebatları

W profil otoyol korkuluğu, başka bir otoyol güvenlik korkuluğu türüdür. Bu raylar yaygın olarak geniş çalışma alanlarında, eğimli yollarda ve koridor yollarında kullanılmaktadır. Çelik veya galvanizli olmak üzere iki farklı tipte mevcuttur. W-kirişine ek olarak, diğer tip 3 Kirişli Güçlendirilmiş Korkuluk olarak adlandırılır. W-ışını, yüksek hızlı alanlarda ve keskin virajlarda yaygın olarak kullanılır. Yüksek mukavemeti ve dayanıklılığı, onu nakliye için popüler bir seçim haline getirir.

Otoyol korkulukları için standardı, otoyol korkuluklarının boyutlarını ve gücünü tanımlar. Bu çelik veya galvaniz korkuluklar otoyollarda kullanılmak üzere tasarlanmış olup, koridorları ve çalışma alanlarını ayırmaya uygundur. Standardı, bu bariyerlerin bir dizi farklı malzeme ile yapılmasına izin verir. Çoğunlukla, bu çelik ve galvanizli versiyonlar, yol ve otoyol güvenliği için en yaygın olarak kullanılanlardır.

Otoyol korkuluk yol bariyeri

W-ışınlı otoyol korkuluğu genellikle karayollarında kullanılır. Yüksekliği 31 inçtir ve karayolu uygulamaları için iki dalgalıdır. W kirişli korkuluk, biri otoyollar için olmak üzere iki dalgaya sahiptir. Eğimli yollar için yaygın olarak bir W-kirişli otoyol korkuluğu kullanılır. Kaynaklı direkler yolun sonuna, direklerin arasına monte edilir. W-profil, bir deponun çalışma alanlarını tanımlamak için kullanılır. Endüstriyel ve ticari ortamlar için de uygundur.

Otoyol korkulukları seçilirken rayların yüksekliği trafiğin yüksekliğine göre ayarlanmalıdır. W kirişli korkuluk, otoyol uygulamaları için idealdir. Yolun ortasına veya yol kenarına kurulabilir. Yüksekliği 31 inçtir ve uygulamaya göre ayarlanabilir. Otoyol çelik korkuluğunun yolun her iki ucuna da monte edilebileceğine dikkat etmek önemlidir.