Çelik Çatı Kaplama

trapez-sac-fiyatlari-istanbul

Çelik Çatı Kaplama

Günümüzde yaşanan teknolojik gelişmeler çelik sektöründe de hissedilmektedir. Farklı pek çok sektöre olumlu manada bu teknolojik gelişmelerden etkilemiştir. Çelik sektörü bir çok sanayi dalının da gelişmesine yardımcı olmaktadır. Bu durum insanların ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışan farklı kalitede ve özellikte üretim malzemelerinin de yapısal değişikliklere uğramasına sebep olmaktadır. Bunların başında bina dış cephe kaplama malzemeleri ve çatı kaplama ürünleri gelmektedir.

Teklif banneri

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve ürettikleri malzemeler içerisinde en üst kalite de değerlendiren çelik çatı kaplama firmaları ürettikleri sistemleri bakımından önemli yol kat etmişlerdir. Metal çatı kaplama ürünleri içerisinde yer alan Çelik çatı kaplama malzemeleri kullanıldıkları binaların üst yapısını korumaları yanı sıra binaların ömrünü de uzatmaktadır. Kullanıldıkları alanlar da en iyi seviyede performans sergilerler. Müşterilerin tercihleri doğrultusunda hazırlanan çelik çatı sistemleri yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Genellikle çelik çatı kaplaması formu 27/200 tercih edilir. En çok kullanılan 27/200 trapez form yüksekliği 27 mm dir. hadve aralıkları ise 200 mm dir. 27/200 çelik çatı kaplama malzemesinin diğer adı ise trapez sacdır.

27/200 Çelik Çatı Sistemlerinin Özellikleri

Son yıllarda tercih edilen çelik çatı kaplamaları içerisinde çelik çatı sistemleri önemli bir yere sahiptir. Çünkü bu kaliteli ürünler hava olaylarına karşı dayanıklı bir özellik göstererek yapıları korur. Çelik kaplamaları en önemli özelliği ise kolaylıkla sökülüp yeniden kullanma imkânına sahiptir. Kırılma riski bulunmayan bu dayanıklı çelik çatı sistemleri yaşanabilecek her türlü doğal afete karşı sağlam ve dayanıklı bir özellik gösterir. Yangına son derece dayanıklı olmalarından kaynaklı diğer çarı kaplama ürünlerine göre daha çok tercih edilir. Metal Çatı kaplama ürünlerine trapez sac denilmektedir.

Hafif ve esnek yapısı ile modern ve şık bir görüntü meydana getirir. Kaliteye ve estetiğe önem veren kişilerin ilk tercihleri arasında yer alan çelik çatı sistemleri pek çok ev ve iş yerinde kullanılır. Kullanılan Çelik malzemesi dayanıklı  çelik profiller bir araya getirilerek monte edilmektedir. Bu sebeple bu avantajlı çelik çatı kaplama ürünü giderek daha da yaygınlaşmaya başlamıştır.

trapez-sac-fiyatlari-istanbul
trapez-sac-fiyatlari-istanbul

Trapez Çelik Çatı Sistemleri Nasıl Montaj Edilir?

Çelik Fiyatları olarak üretimini gerçekleştirdiği trapez sac yani çelik çatı sistemlerinin bir çok farklı formunu üretmekteyiz. Ayrıca farklı renk seçenekleri bulunan trapez sac kaplamalarından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Üretiminde kullandığımız galvaniz rulo saclar oldukça sağlam ve korozyona dayanıklı malzemedir. Uzman ekibimiz üretimini gerçekleştirdiği metal çelik çatı sistemlerini yapılarınız üzerine kolay ve pratik bir şekilde montajlayarak sizlere sorunsuz bir kullanım imkanı sunar. Yeniden sökülüp takılabilme imkanı yani demonte çelik çatı imkanı sunduğu için çelik malzemeler tercih edilir.

Çelik çatı ya da metal çatı kaplama ürünleri bir çok yönüyle de ekonomiktir. Çelik çatı malzemeleri istekleriniz doğrultusunda firmamız tarafından renk model ve formda üretilirler. Seçtiğiniz trapez formun da özenle tasarlanırlar.  Çelik çatı sistemleri yapıların üstüne kolayca montajlanabilektedir. Uzun ömürlü olması , bakım gerektirmemesi ve maliyet açısından diğer çatı kaplama malzemelerine göre ucuz olması sebebiyle trapez sac en çok tercih edilen çatı kaplama malzemesidir.  Kullandığımız kaliteli, dayanıklı ürünlerimiz ile uzman ekibimiz size bir telefon kadar yakındır. İstediğiniz zaman firmamızla iletişime geçerek çatı kaplaması hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.