Oluklu Sac Fiyatları

galvaniz oluklu sac

Oluklu Sac

Oluklu sac galvaniz veya alümünyum kullanılarak imal edilen malzemedir. Boyalı veya boyasız olarak çok farklı kalınlarda üretilebilir. Bunun yanı sıra malzeme çift kat yapılarak ısı yalıtımına yardımcı olması da sağlanabilir. Oluklu sac fiyatları malzemenin sahip olduğu özelliklere ve miktarına göre belirlenir. Müşteri taleplerine göre farklı teknik özelliklere sahip malzemeler üretilebilir. Bu özelliği ile esneklik sağladığı için birçok alan için iyi bir alternatiftir.

Oluklu Çatı Sacı Nedir?

Oluklu çatı sacı, çatılarda muhteşem çözüm sağlayan yağmur ve kar suyuna karşı dayanıklı bir malzemedir. Sürekli atmosfer koşullarına maruz kaldığı için korozyona dayanıklı olması sağlanmaktadır. Bunu sağlayabilmek için dış yüzeyine kaplama yapılır.

Oluklu çatı sacı mükemmel işlenebilir özelliği sayesinde pek çok farklı alanda kullanılır. Yüksek korozyon direncine sahiptir, bu sayede servis ömrü uzundur. Kaynaklanabilirliği iyidir. Sertliği yüksek olduğundan dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Oluklu Çatı Sacı İmalatı

Oluklu çatı sacı kullanılacak alanın ölçülerine göre farklı büyüklüklerde üretilebilir. Çatı ve cephe uygulamalarında hızlı bir şekilde monte edilebilir. Hafif bir yapıya sahiptir. Bu sayede taşıyıcı konstrüksiyondan tasarruf etmeyi sağlar. Şantiye ve depo gibi alanlarda az yer kaplar. Farklı renk ve formlarda malzemeler üretilebildiğinden, müşterilere değişik seçenekler sunulabilir. Atmosfer koşullarına dayanıklıdır. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan uzun süre kullanılabilir.

Oluklu çatı sacı prefabrik yapıların üretiminde, çatı ve cephe kaplamalarında ve depoların inşasında kullanılır. Duvar ve tavan kaplaması görevi de görür. Lehim tutması kolaydır. Yangına karşı dirençlidir. Geri dönüştürülebilir, çevre dostu bir malzemedir.

Oluklu Levha İmalatı

Oluklu levha imalatı, müşteri isteğine uygun olarak yapılır. Oluklu levha mukavemeti yüksek bir üründür. Ağır darbelere karşı yüksek direnç gösterir. Esnek yapısı sayesinde farklı alanlarda uygulanabilir. Elektrik akımını geçirmediğinden güvenli kullanım sunar. Deforme olmadan uzun yıllar kullanılabilir. Sesleri emerek ses yalıtımı sağlar. Yüksek sıcaklıklarda yanma gibi bir durum gözlenmez. Asidik ortamlarda kullanıma uygundur. Üretim tesislerinde ve hayvancılık yapılan alanlarda meydana gelebilecek kimyasal etkilere karşı dirençlidir. Buhar ve neme karşı dayanıklı, su geçirmez bir yapıya sahiptir. Sahip olduğu avantajlı özellikleri zamanla yitirmez.

error: Content is protected !!