Rulo Sac Dilme Hattı

Rulo sac dilme, galvaniz sa dilme, paslanmaz sac dilme, alüminyum sac dilme

Sıcak veya Soğuk haddelenmiş çelik sac dilme hassas bobin çelik sac dilme işlemini yapmakta kullanılan makinelerin birleşkesidir. Geniş rulo çelik veya metal sac bobinlerinin bir kesiciden uzunlamasına açılarak ve daha dar bobinlere kesildiği bir işlemdir. Rulo çelik sac bobinler, kesiciden geçerken, son derece keskin dairesel bıçaklar (biri üst diğeri alt karşılıklı) dilme işlemini yapar. Rulo çelik sac dilme bıçakları farklı genişliklerde sacları rulo şerit yapmak için hareket ettirilebilir ve ayarlanabilmektedir.

Rulo Sac Dilme Hattı Makineleri

Rulo sac dilme makinesi üç ana makineden oluşur,Rulo sac açıcı, Rulo sac doğrultucu veya rulo sac ütüleme, Rulo sac dilme ardından rulo sac sarım makinesi gelmektedir. Çelik dilme işleminin kalitesini optimize etmenin anahtarı dilme bıçaklarının  kurulumdadır. Tüm bıçakların tam olarak hizalandığından emin olmalı, kesici aralıklarını ve bıçak açıklıklarını doğru ayarlanmalı, burada en kaliteli dilme bıçak takımları kullanılmalıdır.

Rulo Sac Dilme Fiyatları

Rulo sac dilme işlemi yapıldıktan sonra rulo sac sarma makinesinde tekrar sarılır. Tekrar sarılan dar bantlar çelik şeritlerle dağılmaması için çemberlenir. Bu çemberleme çelik bobin sacın dağılmasını engeller.

Ayrıca, rulo çelik bobin sac kenarının istenen bir şekle getirildiği bir işlemle kenarlar yuvarlak yapılabilmektedir. Rulo Sac Kenar yuvarlama makinesi işlemleri için iletişime geçebilirsiniz.

error: Content is protected !!