Göz yaşı desenli sac fiyatları

göz yaşı desenli sac

Gözyaşı desenli sac üretimi nasıl yapılır?

Gözyaşı desenli saclar rulo saclardan üretilmektedir. İster paslanmaz rulo sac olsun ister siyah rulo sacdan olsun üretim şekli aynıdır. Paslanmaz göz yaşı desenli saclar genellikle Çin den ya da Batı Avrupa’dan gelmektedir.

Teklif banneri

Desenli çelik levha, yüzeye kaydırılmış bir desene sahip bir çelik levhadır. Bu, birçok konut, endüstriyel ve mimari uygulama için kullanımı kolay bir ürün sağlar. Ortak tasarımlar damalı, elmas ve mercimek desenlerini içerir. Desen çeliği, merdiven basamakları ve döşeme gibi projelerde Gözyaşı desenli sac popülerdir.

Gözyaşı desenli sac , yüzeyinde çeşitli desenler bulunan bir çelik sacdır. Esas olarak iç mekan uygulamaları ve bina uygulamaları için kullanılır.

Yüzyeyi desenli sac (düğme kilidi veya dış cephe kaplaması olarak da bilinir), kabartmalı tasarıma sahip bir modeldir. Bu ürün, maliyetin çok altında el yapımı bir görünüm ve ahşabın güzelliğini sunar. İki desen ve beş renkte mevcut olan bu dış cephe kaplaması, hemen hemen her mimari stili tamamlar.

Gözyaşı desenli sac , yüzey dekorasyonu durumunda uygulanır. Model çelik levhalar için kullanılan en yaygın temel malzeme, sıcak daldırma galvanizli çelik levhalar ve önceden boyanmış çelik levhalardır. Desenli çelik levhalar, evin iç ve dış dekorasyonunu temiz ve güzel hale getirebilir ve kirlenmesi kolay değildir.

Gözyaşı desenli sac modelleri

Model çelik levhalar, bilgisayar kontrollü bir lazer kullanılarak kesilen levhalardır. Birçok kullanımları vardır. Küçük parçaları kesmek için kullanılırlar. Keskin bir kenar tutabildiklerinden ve kolayca ısıl işlem gördüklerinden, havacılık ve gemi inşa bileşenleri için başta paslanmaz çelik ve alüminyum olmak üzere ince sac metal parçaların kesilmesinde de kullanılırlar. Ayrıca slot makinelerinde ve otomatlarda bıçak olarak da kullanılabilirler.

Desenli çelik sac, çatı kiremitleri, kaplama parçaları ve ev uygulamaları gibi dekoratif ürünlerin çoğunda kullanılmaktadır. Yüzey alanını daha da geliştiren yuvarlak çubuk şeklindeki desen de dahil olmak üzere çeşitli şekillerde çok sayıda desen çelik sac türü vardır.

Model çelik sac, mimaride üst düzey bir üründür ve son derece nadir tüketimi, tüm mimarinin sadece %2’sini oluşturur. Kalıpları nedeniyle üretimi daha karmaşık bir süreç gerektirir. Soğuk haddelenmiş çelik sacın yüzeyine belirli bir kalıp kalıbı ile mercimek kalıbı, fasulye kalıbı, yuvarlak fasulye kalıbı, yassı fasulye kalıbı, elmas kalıbı, çubuk kalıbı vb.

Model, çeliğin sıcak haddelenmesiyle yapılır ve silindirler belirli bir desen bırakır. Bu desen, boyadığınızda ortaya çıkacaktır. Desen, diğer çelik sac ürünler gibi kabarık veya girintili değildir, sadece yüzeyde bir desendir.

Model çelik sacımız, benzersiz, karmaşık bir deseni dayanıklılık ve kolay şekillendirme esnekliği ile birleştirir. İç ve dış mekan kullanımı için geçerlidir.

Desenli Sac Modelleri

Desenli çelik sac, desenli galvanizli çelik levha olarak da bilinir, ancak aslında kademeli bir çelik çatı kiremitidir. Bu ürün, yüksek dayanıklılık ve çoklu korozyon performansı elde etmek için renkli kaplama ve soğuk haddelenmiş galvanizleme işlemini benimser. Ek olarak, desen çelik sacın tek tip görünümü, ahşap dokusunu ve taklit taş dokusunu tamamen değiştirebilir, bu nedenle hem yapı malzemelerinin hem de ev dekoratif malzemelerinin özelliklerine sahiptir.

Gözyaşı desenli sac Levha, sacın yuvarlanmasıyla oluşturulan dövülmüş bir dokuya sahip çelik sacdır. Ürünler, ev aletleri, mobilya ve diğer alanlar için uygun olan ince kalınlığa sahiptir.

desenli sac
desenli sac

Desenli çelik levhalar, benzersiz bir görünüm kazandırmak için çeliğin çeşitli desenlerle kabartılmasıyla üretilir. Dalga benzeri bir desen olan orijinal Waku desenimiz ve içinde yemek çubuklarının basıldığı Yemek Çubuğu deseni özellikle popülerdir.

Desenli çelik sac, desenli bir yüzeye sahip bir fabrikada üretilen sıcak haddelenmiş çelik sacdır (desen, bir dikdörtgen içinde bir dizi elmastan oluşur). Desenli çelik sac, baklavalı sac veya oluklu levha olarak da bilinir.

Model çelik levhalar esas olarak karbon ve manganezin ana değişken elementlerinden yapılır, ancak aynı zamanda yaygın olarak silikon, fosfor, kükürt ve diğer elementleri de içerir. Karbon kalitesi, ısıl işlem süreci ve çelik levhaların mekanik özellikleri, hava koşullarına dayanıklı çeliklerin korozyon direncini önemli ölçüde etkileyebilir.

Mevcut farklı yüzey türleri söz konusu olduğunda, zengin bilgi ve deneyime sahip olduğumuz için desenli paslanmaz saclar sağlayabiliyoruz.

Bölme ve iç kaplama için dekoratif pano olarak uygundur. Tasarım konseptinize uygun çok çeşitli desenler arasından seçim yapın.